Jump to content
Dogomania

Toska

Members
  • Posts

    2458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska

  1. no tak , i "mojego" Plutka nikt nie odwiedził , nie zobaczył , co u niego :shake: a ja czekam z nadzieją na jakieś wieści .......
  2. czy wiecie , co nowego u Boska ? jak mu się żyje ?
  3. a co tu taka cisza u Kamysia ??? żadnych wiadomości :shake:
  4. Będzie dobrze , wszystko pójdzie , jak z płatka , zobaczysz !!! nie denerwuj się , Arka to porządna firma :lol: trzymam kciuki za Bonusia :thumbs:
  5. :lol: ależ Wy jesteście wyspacerowani :lol: Norek cudny jak zawsze , ale i kocisko rewelacja :loveu:
  6. Beatko , co z Nalusią ? czekamy z niepokojem na wiadomości ....
  7. piękny :loveu: i widać , że szczęśliwy psiak :lol::lol::lol: zupełnie jakbym widziała moją Tosię na tych poduchach :evil_lol:
  8. kciuki trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: i czekamy cierpliwie , choć z drżącym sercem na wynik tej konsultacji ....
  9. Beatko , kciuki zaciśnięte :kciuki::kciuki::kciuki: trzymajcie się cieplutko :lol:
  10. witam :lol: eee tam , nie pozamarzali , tylko w pracy są :evil_lol: i okrrropnie zazdroszczą tym , co sobie w domku siedzą :evil_lol: i pozdrawiają :lol:
  11. :lol: dziś mam wieści od Elwiska - Chico :lol: Małgosia mi pisała , że jest kochany , rozrabiaka i łobuziak , wielki się robi z niego kocur :evil_lol: ale przytulas -śpi z Małgosią przytulony do jej szyi :loveu: pazurki ma przycięte , bo drapał :evil_lol: wybieraja się do weta na kontrolę i do szczepienia . Zdjęcia widziałam -cudny jest :loveu: powiedzcie same -czyż nie wspaniałe wiadomości na ten Nowy Rok ?
  12. Oskarku :loveu: , oby ten Nowy Rok przyniósł ci wreszcie domek i kochajacą rodzinkę !!!! trzymaj się zdrowo :lol:
  13. Witamy w Nowym Roku :multi::multi::multi: Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności , samych dobrych dni i wielu powodów do radości :lol::lol::lol:
  14. :lol: dziękuję w imieniu swoim i kociuchów :loveu: i Wam życzę szczęśliwego , spokojnego roku , dużo zdrowia i sił !!! ostatnie wieści mam od Elwiska -rośnie i rozrabia :evil_lol:
  15. [FONT=Arial Black]Zdrowych , pogodnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1::x-mas::x-mas::tree1: życzy Toska , Tosia i Tofcio [/FONT][FONT=Arial]zdjęcia fajne jak zawsze :lol:, cudny kociuch !!![/FONT]
  16. [FONT=Arial Black]Radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas: i pięknych prezentów pod choinką !!! życzy Toska [/FONT]
  17. Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia:tree1: Tobie i wszystkim Twoim bliskim dwu i czworonożnym :x-mas::tree1::x-mas: życzy Toska z Tosią i Tofciem :lol:
  18. :lol:dobry wieczór Weszko :lol: miło było Cię spotkać :lol: i jak się spektakl podobał ?
  19. Śliczności ty nasze , domku szukamy !!!
  20. :multi::multi::multi: Gonzio ma domek !!!!! :multi::multi::multi:
  21. ale piękne foty :loveu: patrzę i sobie przypominam moje słodziaki przytulaki i mi trochę smutno , że nie mam kogo przytulać ...... Beatko , obiecałam małą pomoc finansową -słowa chcę dotrzymać , ale nie przez AFN -wolałabym na Twoje konto , żeby było szybko.
  22. Oskarku :loveu: , biedaku , a ty kolejne Święta spędzisz w schronie .....:-( kiedy to się wreszcie odmieni ???
  23. Iwa , bądź spokojna -On nad Tobą czuwa i napewno nie chce , żebyś była smutna i płakała........ Dżojciuś już szczęśliwy za Tęczowym Mostem , ale tu na ziemi tyle psiego nieszczęścia ....... a może właśnie teraz , przed Świętami , mogłabyś pomóc jakiejś psiej biedzie ? pomyśl o tym ......
  24. :lol: no dooobra , niech będzie ! a zdjęcia zawsze się miło ogląda :lol: , nieprawdaż ? :evil_lol: zwłaszcza Tobusiowe :loveu:
  25. Toska kibicuje Tobusiowi od początku :lol: i cieszy się z Tobusiowego szczęścia :multi: Matusz :cool3:......., no o co chodzi , o cooooo.........;)
×
×
  • Create New...