-
Posts
2458 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Toska replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza u Kamysia ??? żadnych wiadomości :shake: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
:lol: ależ Wy jesteście wyspacerowani :lol: Norek cudny jak zawsze , ale i kocisko rewelacja :loveu: -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
Toska replied to Folen's topic in Już w nowym domu
piękny :loveu: i widać , że szczęśliwy psiak :lol::lol::lol: zupełnie jakbym widziała moją Tosię na tych poduchach :evil_lol: -
:lol: dziś mam wieści od Elwiska - Chico :lol: Małgosia mi pisała , że jest kochany , rozrabiaka i łobuziak , wielki się robi z niego kocur :evil_lol: ale przytulas -śpi z Małgosią przytulony do jej szyi :loveu: pazurki ma przycięte , bo drapał :evil_lol: wybieraja się do weta na kontrolę i do szczepienia . Zdjęcia widziałam -cudny jest :loveu: powiedzcie same -czyż nie wspaniałe wiadomości na ten Nowy Rok ?
-
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Oskarku :loveu: , oby ten Nowy Rok przyniósł ci wreszcie domek i kochajacą rodzinkę !!!! trzymaj się zdrowo :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black]Zdrowych , pogodnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1::x-mas::x-mas::tree1: życzy Toska , Tosia i Tofcio [/FONT][FONT=Arial]zdjęcia fajne jak zawsze :lol:, cudny kociuch !!![/FONT] -
[FONT=Arial Black]Radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas: i pięknych prezentów pod choinką !!! życzy Toska [/FONT]
-
:lol:dobry wieczór Weszko :lol: miło było Cię spotkać :lol: i jak się spektakl podobał ?
-
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Śliczności ty nasze , domku szukamy !!! -
GONZALES nie ma 3tyg.został oddany do schronsika :( ma dom!
Toska replied to Hund's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Gonzio ma domek !!!!! :multi::multi::multi: -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Oskarku :loveu: , biedaku , a ty kolejne Święta spędzisz w schronie .....:-( kiedy to się wreszcie odmieni ??? -
Iwa , bądź spokojna -On nad Tobą czuwa i napewno nie chce , żebyś była smutna i płakała........ Dżojciuś już szczęśliwy za Tęczowym Mostem , ale tu na ziemi tyle psiego nieszczęścia ....... a może właśnie teraz , przed Świętami , mogłabyś pomóc jakiejś psiej biedzie ? pomyśl o tym ......
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Toska replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: no dooobra , niech będzie ! a zdjęcia zawsze się miło ogląda :lol: , nieprawdaż ? :evil_lol: zwłaszcza Tobusiowe :loveu: -
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Toska replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Toska kibicuje Tobusiowi od początku :lol: i cieszy się z Tobusiowego szczęścia :multi: Matusz :cool3:......., no o co chodzi , o cooooo.........;)