Jump to content
Dogomania

jo-jo

Members
  • Posts

    4661
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jo-jo

  1. [quote name='carragan'][IMG]http://i11.tinypic.com/4ignfv7.jpg[/IMG][/quote] Cześć Piękności moje :loveu:
  2. Cześć Cześć!! [quote name='AlKil'][COLOR=seagreen] [B][COLOR=seagreen][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2356/tnjenny014tb8.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7807/tnjenny028rx7.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [/COLOR][/quote] Albercik :loveu: , Historyjka jak zwykle :multi:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]spytacie skąd sie wziałem ....jestem wesoły.....no własnie byle nie Romek:evil_lol:[/I][/quote] [I]Mam na przedmieściu domek[/I] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cześć Alu :multi: :multi: :multi:
  4. [quote name='olcha']...w sreberka? :evil_lol:[/quote] Nie (teraz troche pasqdztwa..) Najpierw wyciąga z wody (ma w pojemniku takich ze 40) potem bierze kawałek chyba bambusa, "składa kraba" chyba łamiąc mu ciutke kończynki, i zawiązuje tym bambusem w taki prostokącik (jak wróce do wawki to znajde takie zdjęcie z zeszłego roku) [quote name='olcha']Ale ślimiok :razz:[/quote] Nie ślimok a MURENA :razz:
  5. [quote name='LAZY']:taaak::eviltong:[/quote] hehe no więc, jeżeli ktoś lubi ryby i jest gotów ryzyka to miasto dla niego, jeżeli nie to NIE. Ich specjalnością to jest chyba wszystko co się rusza, Kaczki i Kurczaki podają na sposób przez nas zwany "ciach-ciach", czyli tak jak kaczke złapią tak ją pieką gotują czy na insze sposoby w całości, i gdy ktoś z nas wybierze sobie właśnie danego dnia kaczkę na obiad to będzie miał dużo roboty, a przedewszystkim potrzebować będzie dużo szczęscie, bo to są kawałki mięsa z koścmi drobno posiekanymi... Dla odważnych: Najeść się można na każdej ulicy, a to za sprawą takich stoisk, które są jak normalne sklepy, tyle że zamiast pólek z ciuchami stoi piec, albo piekarnik, czy też insze rzeczy. na ulicy można zjeść np: -kilku dniowwe jaja; -różne rzeczy na tzw patyku, czyli jakieś obrzydlistwa; -żywe stworzonka morksie; -wiele najróżniejszych owoców. Śmiejemy się że Chińczyk wchodzi na chwilę do morza i wychodzi na jedzony, bo poprostu oni jedzą wszystko z wody, wszystko! No i nie stety są bezlitośni, nie raz widziałam jak na ulicy wrzucali jakieś żywe stworzonka morskie prosto na rozgrzaną patelnię, albo spotyka sie chińczyka który siedzi i zawija Kraby...
  6. [quote name='beria'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/173/327a21cb20a30a9b.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Pinkne :loveu:
  7. [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/175/800b5def36d329e1.jpg[/IMG][/URL][/quote] A co tam jest takiego ciekawego? :evil_lol: Cześć Wam :multi:
  8. Ale tu nie ma czym się tak naprawdę zachwycać:lol: Chcielibyście wychodząc tutaj na ulicę: -niemóc praktycznie oddychać przez gorąc i wilgoć; -niemóc oddychać przez największe smrody...; -niemów spokojnie chodnikiem przejść bo: a) Zdepcze Was tłum Chińczyków; b) Hindusi nie dadzą wam spokoju, i na siłe będę sprzedawać Rolexy; Lub gdy chcecie gdzieś podjechać taksówką (jest ich tu 18 000) to jest problem bo: a) Albo chińczyk nie zna angielskiego; albo b) Poprostu jest analafbetą co czytać nawet nie potrafi :shake: Czy mam dalej opisywać życie tutaj?:lol:
  9. [quote name='an3czka'][I][B]Jak powiesz jeszcze 100 razy, to ja podziękuję również 100 razy:eviltong: [/B][/I][/quote] Sto Razy mowisz? :diabloti: Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec! Basco to mój ulubieniec!
  10. No to może i my się przypomnimy(:oops:) chodź zapracowani:lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/175/ae853c9b6f38e0f9.jpg[/IMG]
  11. [quote name='an3czka'] [I][B]Bardzo mi miło słyszeć, że jest Twoim Ulubieńcem[/B][/I]:loveu:[/quote] Jakbym ja to pierwsza raz mówiła :cool1: :diabloti:
  12. [quote name='kamila-dog']Ostatnia noc?To juz wracacie? :cool3:[/quote] Hehe już jak już, jutro o 23.55 mamy samolot, albo o 00.05 jakoś tak, I w wawce ok. 12 będę :multi: Już się nie mogę doczekać zobaczeni mojego pingwinia :loveu:
  13. [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c111da607677ee0.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/749b28bd504ebf5a.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://images3.fotosik.pl/210/749b28bd504ebf5a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f8e274cdd536707.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a72d0efc7fcd0140.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f0184d01e7b1b79.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote] Wygląda jakby siękomuś łapki poplątały :loveu: Cześć Daga:multi:
  14. [quote name='LAZY'] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/P1010037.jpg[/IMG] [/quote] Uwielbiam to zdjęcie...
  15. Cześć Aniu :multi: :multi: [quote name='an3czka'][I][B]No ok. Mam kilka, średniej jakości, bo światło było nie teges:cool1:[/B][/I] [/quote] Ne teges? Ja Ci dam :mad: [quote name='an3czka'] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/pazdziernik/21%20pazdziernik/b010.jpg[/IMG] [/quote] Bascules przesłodki :loveu: Mój Ulubieniec, swoją drogą :razz: :diabloti:
  16. [quote name='asiunia'] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9906/axmna9.jpg[/IMG] [/quote] Żmachany Pan Pies :loveu:
  17. [quote name='bigos'][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8152/bbbbau9.jpg[/IMG] [/quote] Pinkny uśmiechnięty Bigosek :loveu: Cześć Bigoski :multi:
  18. [quote name='kamila-dog']Sliczne te foczki i delfinki :loveu: Mam tylko nadzieje ze ich tam zbytnio nie mecza :shake:[/quote] Myślę że nie zabardzo, ogólnie ich inteligencja mnie zaskoczyła :crazyeye: Witam tak wogóle wszystkich :multi: u mnie 21.06, i ost noc spędzona tutaj ;-) A w chwili obecnej duży dostęp na pare godzin do kompka :loveu:
  19. Witajcie, zdjęcia ogólnie zostały przerwane przez znanego sprawcę czyli czas... Wszystko chciałam obrobić i wkleić tu ale nie zdąrzyłam i musiałam jechać na Victoria Peak. Ale teraz to naprawię i wrzucam resztę fotek z komentarzem ;-) A więc, z akwarium w którym jak już wcześniej pisałam są ryby o antynormalnych wymiarach, [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/22.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/23.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/24.19.jpg[/IMG] Po tem poszliśmy na te pokazy, [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/25.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/26.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/27.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/28.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/29.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/30.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/31.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/32.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/33.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/34.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/41.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/36.19.jpg[/IMG] Ale chyba lepiej się Lwy Morskie pokazywaly ;-) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/37.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/38.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/39.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/40.19.jpg[/IMG] No były też meduzki: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/42.19.jpg[/IMG] I wielki Kościotrup :diabloti: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/43.19.jpg[/IMG] A tak wieczorem wyglądał Times Square: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/44.19.jpg[/IMG]
  20. A więc Dzięń Wczorajrszy: Dzień Wczorajszy spędziliśmy w Ocean Parku, a jak sama nazwa wskazuje mają tu niby być jakieś wodne atrakcje ale tak naprawde to duzo ich nie było... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/01.19.jpg[/IMG] Zaczęliśmy wędrówke po parku, od Pand, bo z tego co mi wiadomo nigdzie przynajmniej w Europie Pand w zoo nie ma, a tu są i to dwie sztuki :loveu: Tak przepiekne misie że chciało się je tylko przytulać :loveu: Panda numero uno, która leżała i zajadała się bambusem :loveu: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/02.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/03.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/04.19.jpg[/IMG] A Panda numero duo wspinała się żeby lepiej nas widzieć ;-) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/05.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/06.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/07.19.jpg[/IMG] Potem poszliśmy do kolejki (znowu gondolowej) która miała nas przewieźć na drugą stronę wyspy, a takie widoki były z niej ;-) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/08.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/09.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/10.19.jpg[/IMG] A to jest chyba najdroższy budynek mieszkalny w HK, tzw Kwiat Lotosu, oczywiście nikt tam nie mieszka :grins: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/11.19.jpg[/IMG] A to schody na drugą stronę dla chętnych (Samobójców) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/12.19.jpg[/IMG] A takim czymś jechaliśmy : [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/13.19.jpg[/IMG] Potem poszliśmy do wielkich akwariów, gdzie były rybki i RYBY, które przekraczały cyba wszystkie normy wielkości :crazyeye: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/14.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/15.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/16.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/17.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/18.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/19.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/20.19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Ocean/21.19.jpg[/IMG] CdN...
  21. [quote name='MichalMi']słuchajcie, nie jest aż tak źle. do Poznania dodzwoniłem się za pierwszym razem, a do Kielc za trzecim :) a swoją drogą- czy wiecie kiedy będą stawki w necie?[/quote] Michał, stawki mają być tak ok. 2 tygodnie przed wystawą, a przynajmniej powinny być ;-)) [quote name='tybetan']Chyba skorzystam z tego rozwiązania - ja próbowałam 3 dni uparcie co kilka minut w godzinach urzędowania oddziału - jedyne co osiągnęłam to przesłałąm faxem dowód wpłaty ale ludzkiego głosu w słuchawce nie miałam zaszczytu usłyszec[/quote] Najlepiej dzwonić tak ok. jak zostanie im 30 minut pracy lub przed samym końcem bo wtedy ja się zawsze dodzwaniam, na sam koniec;-)
  22. [quote name='olcha']I już Cię jojo nie lubiam :obrazic: :lol: :lol: :lol: ;) [/quote] A lubiałaś mnie kiedykolwiek? :grins: [quote name='olcha']Ale cuuuudooooooooooooooooooooooooooooooo :placz: Chce tam być teraz. Mogę być nawet Twoim aparatem teraz ;)[/quote] Hihi jak tak bardzo Ci zależy to proszę Bardzo :diabloti: [quote name='Elitesse']Klaudia ale co dobrze !! ja tez chcem takie wakacje !!! :loveu: :loveu: [/quote] Cześć Agniesiu :multi: Wakacje jak wakacje, ciągle gdzies chodzimy, a dzisiaj dni roboty się zaczęly czyli targi... [quote name='Elitesse']a zdjecia z imprezy urodzinowej cudowne !! tylko za malo fot konsumpcyjnych :eviltong:[/quote] Trudno było robić bo każdy właściciel psu podawał tort i trzeba było pilnować żeby jedno drugiemu nie ukradło :evil_lol: [quote name='simbik']No ładnie się rozbijacie :cool3: ... tylko żeby wam się skośne oczka nie porobiły :evil_lol: .[/quote] Spokojnie, nie damy się :evil_lol: A zaraz chyba wstawię fotki z wczorajszego dnia, o ile ktoś chce jeszcze oglądać to wszystko :evil_lol:
  23. [quote name='milamini']A czy komuś udało się dodzwonić do oddziału?? Próbuję od 16-go,i nic. To jak ja mam potwierdzić tel??? Zawsze mnie to zastanawia, na całą Polskę dwie linie do dzwonienia, bardzo fajnie:angryy::angryy::angryy:. Do Warszawy i Legionowa jakoś idzie się, dodzwonić reszta oddziałów to koszmar:diabloti:[/quote] Wcale nie ja jakoś dałam radę, chodź co prawda to prawda łatwiej było mi się do Poznania dodzownić niż do Kielc ale po kilku próbach i tam się dodzowniłam ;-)
  24. [quote name='malawaszka']:crazyeye: coś Ty zrobiła???? były małe fotki a nagle ciach! i giganty!!! :crazyeye:[/quote] No już no wszystko na szybko robiłam :P Za kare fotki z misiami zwanymi Pandami i pokazy delfinów jutro :evil_lol: :loveu:
  25. Eh Dziewczyny :evil_lol: A na koniec z dnia wczorajszego zostawiłam finał :loveu: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/32.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/33.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/34.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/35.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/36.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/37.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/38.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/39.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/40.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/41.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/42.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/43.18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Dzidzia/Disney/44.18.jpg[/IMG] Zaraz o ile dam radę (u mnie 23..) obrobię fotki a dużo ich ;-)
×
×
  • Create New...