róznie z tym zakładaniem bywa...np. Jojek daje sobie założyć ale na pierwszych spacerach poprostu płakałam ze śmiechu jak próbował swoimi wielkimi łapskami zdjąć ten kantaeek co zazwyczaqj kończyło się lądowaniem na ziemi ;-)) oczywiście zawsze próbuje sobie zdjąć po przez wycieranie sie o wszystko i wszystkich :lol:
my mieliśmy iść ale zrezygnowaliśmy...patrząc po tym co na drogach się działo wróciliśmy do domu..po za tym co taki 15 miesięczny dożek mógłby na BOG-u pokazac ;-))
Ja jeszcze moge dorzucić Staweczki dozie
[B]Dogi Czarne i Arlekiny[/B]
[B]PSY:[/B]
klasa szczeniąt AGLAUROS AGELAOS Atheneum
klasa młodziezy JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga
+dodatek klasa pośrednia KILKIS Vestris
[B]SUKI:[/B]
klasa szczeniąt APHRODITA AJTRA Atheneum
IRYDA Ilona
klasa pośrednia ALTRA Agamemnon
IMAGINATION Polaris
AGNES Sanesti
KARYA Vestris
klasa otwarta DAFNE Gratia Superis
RINA Molosos Grabowski
[B]DOGI Błękitne[/B]
[B]PSY:[/B]
klasa szczeniąt TAURUS Amigo Perro (FCI)
klasa młodzieży NOVEMBER RAIN Balao
[B]SUKI:[/B]
klasa szczeniąt BARBIE Perfect Dog
NELLY Magiczne Koło
[B]DOGI Żółte i Pręgowane[/B]
[B]PSY:[/B]
klasa szczeniąt ABRAHAM Giga La Gothica
klasa młodzieży CYRUS CERTUS Regius Flavens
klasa otwarta CON AMORE Polaris
[B]SUKI:[/B]
klasa młodziezy CYNITA CELESTA Regius Flavens
klasa pośrednia AGANA Gigantos
Jeżeli ktoś coś jeszcze potrzebuje to piszcie a napisze ;-))
my wkońcu wróciliśmy :lol:
ależeście tego wszyscy napisali ;-))
Ja się moge pochwalić Zwycięztwem Młodzeiży, Najlepszym Juniorem i BOB-em no i na koniec zakończeniem Młodzieżowego Championatu Polski ;-))
Musiałek bardzo miło było Cie poznać ;-))
no nie stety ;-))
Blanko dziękujemy Ci za całe info ;-)) ja nie będę nikogo nie stety szukać bo stres związany z wystawianiem :roll: ale jakby co wszystkich chętnych zapraszamy jutro na dozi ring na godz. ok 12 bo może wszystko być szybciej przecie;-)
ja rozumiem wszystko ;-))
ja na szczęście kierowce mam który sam wybiera na które wystawy jedziemy a na które nie...patrzymy przedewszystkim na droge...dlatego odpadł Rzeszów i Bydgoszcz...a tak to na bliskie wystawy doLegionowa bez Jojka jeździłam z naszą niezawodną Hexi ;-))
maga ty z nas masz chyba jednak najbliżej więc ciii :-P Ja np. jade najpierw prawie 500 kilometrów na zachód a później na południe 100 ehh już mam dosć samochodu :-?
ehh to ja już sama nie wiem co robić :( jedyne wyjście to nie stety albo poddać się i nie jechać albo zaryzykować ....a potwierdzałas wcześniej zgłosznenie np. telefonicznie czy e-mailowo/
nie no my jak zwykle w Sobote :lol: jakoś tak zawsze gorzej że uU nas ze 20-30 psów w otwartej będzie :lol:jak nie lepiej wiem że na europejskich w młodzierzy było po 15 :lol:
takl bedzie szybciej ;-)) może w końcu się uda wam dodzwonić..ja w zeszłym tygodniu tak na zaś potwierdzałam a następnego dnia znalazłam w skrzynce potwierdzenie ;-))