A tu nasze 3 foteczki ;-))
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/984/jojo10yu.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/7984/jojo25gh.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9404/jojo39kk.jpg[/IMG][/URL]
eve ja nie mam problemów z bieganiem (na szczęście) z KORONIASTĄ biegał pięknie ale zdarzały mu się bryknięcia ;-)) ale od tej wystawy ja będę już Jojka wystawiać ;-))
a ja mam teraz takie głupie pytanie (zupełnie o tym zapomniałam) bo już sie zgubiłam o przydomek wystepuje do ZG nie do związku macierzystego czy na odwórt?
no więc o to mi chodzi...bez sensu zawracać gitare w ZG skoro to dpiero co najlepiej chyba wybrać się do nich dopiero za miesiąć bądź wysłać im papiery :roll:
nie no chyba poprostu przeliczyli się ;-)) w Głogowie było nie całe 1300 psów,w Poznaniu niespełna 3900 psów (ale to w końcu Mistrzostwa Polski tj) no i w Sopocie nie całe 3300 na Balticu więc szczerze mówiąc na za dużo liczyli :lol:
znaczy ja tak mówie z tego co wiem...do ZG troche mi nie podrodze ale może skoro tak twierdzicie to się wybiore :roll: tylko nadal zastanwiam się czy warto jechac w tym tygodzniu skoro wystawa była w ten weekend...
no nie do związku w którym jestesmy a jesteśmy nie stety w Łódzkim :roll: wszystko przez to że mieliśmy zgłosić Jojka na klubówke a Warszawski związek się przenosił ...a trzeba było papiery na rodowód złożyć więc wszystko w Łodzi załatwione :roll:
a podobno póki co nie mam co wysyłać do nich wniosku bo przecież związek gdzie byla wystawa ma 40 dni na wysłanie wyników więc troche mam do poczekania :roll: z Poznania już raczej wysłai z ND raczej też...ale z Głogowa to jeszcze troche musze poczekać :roll:
Słuchajcie mam taki problem...czy jak zadzwonie do nich w tym tygodniu (zadzwonie!!) to jest możliwość żeby mi Jojeczka przenieśli do klasy wyżej ? :roll:
hehe A zgłosiliście się do Katowic??
a tak apropo musze do Katowic dzwonić żeby mi jakoś przenieśli Jojka do pośredniej :roll:
P.S Maktoś jakieś foteczki z dozich i pozadozich ringów ? :-))
wiesz jechaliśmy z pod granicy niemieckiej i mieliśmy do przejechania jakieś 160 kilosów...ale jak w piatek jechaliśmy to na końcówce autostrady złapał nas jakas paskudna mżawka z od razu zamarzającym deszczem...bojąc się tego wcześniej wyjechaliśmy w tamtą strone było w miare..ale jak wracalismy to na szczęście dopiero jakieś 9kilosów przed naszym domciem (mam na myśli tam gdzie mieszkaliśy ;-)) zaczęła się mgła ale dosłownie mleko nic a nic widać nie było nawet w przeciągu 2-3 metrów :roll:
nie niestety ja z błękitów to tylko o Taurusie wiem że WO a co do November to nie wiem bo to nie mój kolor i zwinęłam się od razu po czarnych ze względu na taką pogode... zewzględu na nia nie zostalismy na BOG-u tylko uciekliśmy do domciu ;-)
nam też się poszczęściło i Młodzieżowy Championat ukończyliśmy .. teraz pozostaje tylko wysłać do Łodzi papiery i czekać :roll:..a tak wogóle to papiery trzeba złożyć osobiście czy można wysłać pocztą bądź faxem ?