nie do szczecina się nie wybieramy ;-))
wiem mróweczko że się cieszysz ale zaczynam się zastanawiać dlaczego aż tak bardzo ;-))
nasz kalendarz póki co wygląda tak :
Marzec-Katowice
Kwiecień Legionowo
Czerwiec Gorzów
Lipiec chyba Warszawa
Sierpień Sopot
Wrzesień Klub i Warszawka
Październik Legionowo
Listopad Światówka
Tak z wierzchu a głębiej to juz nie pamiętzam jeszcze za granice chcieliśmy gdzies pojechać ale nie wiemy jeszcze narazie gdzie i kiedy...