Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [IMG]http://images4.fotosik.pl/148/0fc3228479236c71.jpg[/IMG] superrr pyszczek kochany :*
  2. [quote name='nathaniel']Martuś ja bym Ci radziła usunać zdjęcie pana od polskiego ;) Nie wiem czy byłby zadowolony ;)[/quote] atpie czy on ma neta i jego nie interesuja takie rzeczy ale na wszelki wypadek skasuje masz racje napewno nie bylby adowolony
  3. i dlaczego tak malo kometarzy???:P
  4. jesli chdzi o wstawianie fotek to piszesz [IMG]wstawiasz adres fotki[/IMG] mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam
  5. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2051/wrzesien3wn6.jpg[/IMG] ale ma super futerkoo
  6. [IMG]http://img423.imageshack.us/img423/2316/dsc05278at5.jpg[/IMG] kolejny piekny haszczak a te jej oczy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. ale superr filmiki Kesi jest sliczna
  8. ja rowniez czekam na info i na new fotki....
  9. hmm co to takiego umaszczenie jak huzky ale glowa zupelnie inna nie mam pojecia co to jest:oops:
  10. To czas na mojego kundelka oto ARES: [IMG]http://images2.fotosik.pl/184/b4e96d92719d5977.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/138/0926eb35e126aa03.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/175/e2029cb0e6d61885.jpg[/IMG]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/211b381f24d0ca6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/1a3e27d589ceec97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/ce662009a321b82c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/2acabb9feb51e558.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/bc9e6ac11b13778d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/c94c61b316e8c5b2.jpg[/IMG][/URL] To jak narazie ostatnie fotki czekam na duzo komentow:cool1:
  12. To kilka fotek z warszawy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/4745d1560a45f3b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/300624d9142530e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/1219933ab6d978c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/147/8fbb024b3dff0fdf.jpg[/IMG][/URL]
  13. a kiedy beda nowe fotki?????
  14. To obiecane fotki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/a723d98ec9eb6a5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/c0aaf1107e86d9e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/bb202685d3f0b14e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/15cdfd6c098c6c77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/b4e96d92719d5977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/d60105b47dc0bf13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/76661c9d79a422f4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [IMG]http://images2.fotosik.pl/183/dbe81fcba5905585med.jpg[/IMG] ale on jest piekny:loveu: :loveu:
  16. dziekuje ta fotke z lapka przyadkowo tez zrobilam :D jakos tak udalo sie uczhwycic:D ale jestem zla mialam duzo nowych fotek Ares i przez przypadek je usunelam:shake: musze dzisiaj mu pare nowych porobic to cos wstawie
  17. ale super wakacje mialas a ten koc to faktycznie identyczny(tylko kolory inne):evil_lol: ale przeciez nic sie nie stalo
  18. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7903/p9280036wi8.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. ja rowniez czekalam na wiesci o ksieznice i fotki calego stadka a tu takie info:-( zdradzisz szczegoly dlaczego jednak jej z wami nie bedzie?
  20. [quote name='Cerber']Dzien dobry! Oj ja Oleczek też wiem co przeżywacie, muimo iż chodzę do innej szkoły. Ale wierzcie mi, że bardzo chciałabym cofnąć czas (z wielu względów z resztą, chyba się domyślacie) i wrócić do 2 klasy. Dla mnie 2 klasa była suuuuper, no i miałam kogoś przy sobie. No ale nie ważne, chodzi o to, że nie chce pisać maturrrrrrry, która będzie 15,16 i 17 listopada ;( ja się chyba zabije :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] Luiza dasz rade, bede trzymala kciuki wlasnie ze wzgledu na szkole nie moge dodac nowych fotek przed chwila wrocilam z pogrzebu mojej kolezanki mamy:-( (48 lat zmarla na raka) Obiecuej ze jutro wstawie fotki a teraz ide sie uczyc na sprawdzina z chemi,histy i angola i na odp z bioli:)
  21. [quote name='Agnisia =)']nowe foteczki poprosimy :)[/quote] eh wybaczcie ale niestety narazie nie znajde czasu na nowe fotki:-(
  22. [quote name='majoka']Witam Cerberku i Elizo!!! Miłego dnia Wam życzę:))))[/quote] chyba LUIZO:cool3:
  23. [quote name='Ola&Kora']Bardzo przepraszam, ale zapomniałam że na sobote i niedziele jedziemy na chrzciny... Ale może uda nam sie jakoś spotkać w piątek po szkole, ja kończe o 14:15 Jeszcze raz przepraszam - po prostu gapa ze mnie (przygłup - mówi Kora :eviltong: )[/quote] ojej przykro mi ale ja w piatek nie moge bo wyjezdzam na klasowa wycieczke:evil_lol:(Ola nie mow ze wam nie proponowalismy tylko wasza klasa nie chciala z nami jechac:cool1:)ale w kazdym razie wyjezdzam o 6.45 wracamy ok 21 wiec piatek odpada:D
  24. Witam widzialam sie dzisiaj z Luiza w Kowalu. Pewnie teraz jest juz we Włocławku i pewnie iedlugo zawita na forum i wstawi jakies fotki
  25. Marta_Ares

    Vanity

    ale sliczna suczka:loveu: :loveu: ale dlaczego nie ma nowych fotek?? takie cudo ukrywac:mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...