Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [IMG]http://images1.fotosik.pl/253/3e8c3989876a02db.jpg[/IMG] ta jest swietna:loveu: piekne fotki, a Cerberek cudoo:loveu:
  2. [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8481/sta60060aa4.jpg[/IMG] jak oni dos iebie pasujaa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: P.S. czekam na dalsza czesc:cool3:
  3. Hejka Ares tez mial 2 paczuszki dla maluszka ale pierwszy sznuerk musial wyladowac w koszu bo Ares jak zostal z moja babcia rok temu (my bylismy nad morzem) to po przyjezdzie sznurek przypominał kilka zwojo sznurka ale nie juz tak w orginale :evil_lol:
  4. ale macie fajne tereny!!! a Gizmus jaki slodziak:loveu: :loveu: a tu link do takich szeleczek jak my mamy na allegro: http://www.allegro.pl/item138817157_szelki_regulowane_indianskie_20mm_65cm_dla_psa_.html
  5. [IMG]http://images2.fotosik.pl/243/f3ab56330f9a6746.jpg[/IMG] sliczny Blacky:loveu: :loveu: :loveu:
  6. Jak tylko bede miala chwile czasu to postaram sie zrobic mu kilka fotek, a teraz macie Aresika, a ja spadam sie dalej uczyc z geografii mam jutro sprawdzian z calego polrocza... a ja nie cierpie gegry:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/243/0938b88d1e29cab3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/242/f07de45e4b8af92b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/242/e9e2433450e76681.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/243/d63f98a9b07b51d1.jpg[/IMG][/URL]
  7. ale piekny Cerberek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Czy nikt sie ie interesuje takim pieknym psem???:-(
  9. u was taka pogoda??? A u nie sloneczko co chwila wychodzi:evil_lol: tylko troche wiatr wieje ale nie jest jeszcze az tak strasznie zimno czasami troche pokropi, a niedobry skaner:mad:mam nadzieje ze uda Ci sie go naprawic
  10. ja poprosze 1 i 2:evil_lol:
  11. no wlasnie nie wstawialam jeszcze fotek doroslego ramzesa bo nie posiadam, wlasnie tak sie zastanawiam kogo Haska miala na mysli????? chyba nie pomylisac Aresa z Ramzesem????:cool3:
  12. a tu tez nadal pustki:-(
  13. ojej nadal nie ma nowych fotek:-(
  14. [quote name='APSA']Jacy podobni :) Na razie :evil_lol:[/quote] hehe oj tak tylko ze Iwan ma cos ok 2 m-c a Ares ok 17 m-c:evil_lol: :evil_lol: Ola tu jest watek o Ramzi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16914[/url]
  15. Dodam kilka starszych fotek: 1) Bandziorek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/243/7404e9d8e8663acc.jpg[/IMG][/URL] 2) malutki Ramzi:loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/242/c1ec778819e8b777.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/cee82f0ea679826b.jpg[/IMG][/URL] 3) Ramzes&Ares [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/243/c54d612901d0aed3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/431da0163a465ebe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/252/9393ab79f8fe8984.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/252/8281ee003748f7ca.jpg[/IMG][/URL] 4) Aresik rok temu (mial cos ok 6 m-c) jak ten czas szybko leci nielmal ze jeszcze pamietaj jak bardzo prosilam rodzicow o 2 psa takiego ktory bylby tylko moj, a oni caly czas powtarzali NIE, ale na koniec gim zaczelam ich "straszyc" ze rzestane sie uczyc bo nie chca spelnic mojego najwiekszego marzenia, a oni zgodzili sie powiedzieli ze dostane psa na koneic roku jak bede miala dobre oceny i udalo sie:multi: :multi: :multi: nie wyobrazam sobie zycia bez mojego kochanego miska :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/5d3af88b27a7942e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/61454c0f13986ddd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/76719e372ce884d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/252/30df828b611b0393.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Cerber']nie nie jak się witałam to nie chocdziło mi o tego pieseczka... zapomniałam o nim... :oops: :oops: :oops: i o Buolim... :oops: :oops: :oops: ojej ale wstyd... tak sobie dla zwały napisałam te inne coś tam... ale coś mi nie wyszło...:oops: :oops:[/quote] spoko Luizo nic sie nie stalo myslalam ze chodzi Ci o Iwana, a tak swoja droga to starsi bywalcy cyba dobrze pamietaj historie psa mojej kolezanki tak teraz przegladam fotki i widze ze jej kundelek (tez prawie wilczek) byl bardzo podobny do Iwana, jako szczeniak a teraz wyrósł na pieknego duzeegooo psa pamieta ktos Ramzesa??? [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9708/obraz2332om.jpg[/IMG] Ramzes a to Iwan: [IMG]http://images1.fotosik.pl/251/f55e1d7672fdae60.jpg[/IMG]
  17. Biedna Kesi:-( ale dobrze ze juz wraca do zdowiaa
  18. [quote name='kalinaM']Nie wiem kiedy będą:placz: . Na 95%w maju 2007 roku będziemy mieli drugiego haszczaka moim marzeniem jest haszczak o umaszczeniu rudo/miedziano białym:loveu: z brązowymi oczkami i jest na to nadzieja bo w rodzinie przyszłej mamy 2 szczeniora jest duzo rudziaków i brązowiaków....:p[/quote] ojej to gratulacjee, czekoladki sa slicznee:loveu: chcociaz mi sie bardziej z blekitnymi oczkami podobaja,a le wszystki rudzilece sa pieknee
  19. zapomnialam o galerii takiego pieknego mamutkaa:oops: :oops: :oops: piekne fotki:loveu: czekam na wiecej:evil_lol:
  20. Witam :) masz pieknego psiaka:loveu: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8986/tndsc08580fh6.jpg[/IMG] po prostu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  21. hej witam jestem tu poraz pierwszy ale napewno zostane na dluzej i bede was czesto odwiedzac, Tina jest bardzo ladnym Onkiem [IMG]http://images1.fotosik.pl/246/f3e54feb61d61086.jpg[/IMG] piekneeee:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  22. [B]Milena[/B] ten odblask jak juz pisalam wczesniej to kawalki naklejek odblaskoych ktore sa w platkach sniadaniowych:evil_lol: :evil_lol: ja je przyszylam do szelek i smyczy zeby sie lepiej trzymalo. [B]Carolcia [/B]witamyy;) a czy moglabys mi podac link do swojej galerii bo gdzies mi zaginal....:oops: [B]Cerber[/B] te inne cos tam to IWAN
  23. [quote name='Agushka']Witam, trafiłam tutaj od Cerbera i od Kory :) Jako, że często Wasze psiaki występują razem grzech było nie poznać Aresika bliżej. Obejrzałam wszystko od deski do deski. Własnie doszłam do ostatniej strony. Rozkoszniak byl z niego jak byl szczeniorkiem :loveu::loveu::loveu: A i teraz jest śliczny. Ogon ma nieziemski. Nie wiem czy mówić dobranoc czy dzień dobry ale nich będzie i to i to na zapas :lol::lol:[/quote] Hej witamy w galerii:multi:zapraszamy czesciej widze u Ciebie w banerku ze masz tez owczarka niemieckiego:loveu: jak przegladalas moja galerie to pewnie widzialas mojego drugiego psa staruszka Bouliego
×
×
  • Create New...