[quote name='carotina']http://www.kennelliitto.fi/eurodogshow2006/start_e.html[/quote]
Dzięki.
Muszę przyznać, że bym tam bardzo chętnie pojechała. Sędzia super jak dla nas. No, tylko nie chcę jeszcze się deklarować, bo nie wiadomo jak z pieniędzmi będzie...