[quote name='xxxx52']jest to okreslenie o roznej interpretacji.[/quote]
chodzi ci o uwiązanie przy budzie?
pani zamyka dom gdy wychodzi do pracy, a psy (już jedną sunie ma) zostają w ogrodzie. W nocy śpią w domu. Nie wiem, co się dzieje w mroźne dnie zimowe, ale mogę oczywiście zapytać. Poprzednia kandydatka odpadła, bo ma tendencje do ucieczek...
Myślę jednak, że polecę tej pani tylko tę pierwszą, bo pozostałe są jednak małe, takie kanapowe...
Poza tym zgłaszam się w weekend do odwiedzenia schroniska, z którego pochodzi moja Zula. Czy się do czegoś przydam?