Hej, ja mam na zbyciu kilka książek, ale niestety większość z nich jest używana, po przeczytaniu, więc nie wiem, czy się dobrze sprzeda.
Z perełek są dwa małe tomiki wierszy ks. Twardowskiego, poza tym współczesna proza polska (prawie alternatywna). Olu, przekazać Ci je jakoś?