-
Posts
8045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by g_o_n_i_a
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łaciata cziłała i jej zachowanie wobec kota :diabloti: [IMG]http://i38.tinypic.com/2ypdv8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1693vis.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/dcylvk.jpg[/IMG] Zbiorowe spanie :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/aaj4ma.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[B]Pimpek[/B], witaj ponownie u nas, zapraszamy oczywiście częściej :loveu: A nasza planowana Kropka już drugi tydzień jest z nami ;) [B]Magdalenkl[/B] :lol: [B]Anusia&Saba[/B], hej hej:multi: -
[quote name='Cambel&Megi'] Hej :calus: Azulki ciśnie mi się na klawiaturę...[/quote] Spoko spoko ;) Kropki w ilości hurtowej pozdrawiają :diabloti: Piękna Megi w niu obroży :loveu::loveu: [URL]http://img407.imageshack.us/img407/6992/13dw8.jpg[/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dziękujemy Wszystkim za odwiedzinki i serdecznie pozdrawiamy:multi: [quote name='Magdalenkl']Hej Gosiu :loveu: jak tam kruszynka :loveu: Nie znalazlabys pare zdjec EDKA:lol:[/quote] Zdjęc Edka za dużo nie mam, bo dziadek chodzi własnymi dróżkami ;) No ale, skoro trzeba to trzeba - dziadek Ed wygrzewa się w słonku :loveu: [IMG]http://i20.tinypic.com/34go9s6.jpg[/IMG] [quote name='Dominika1987']Gosiu, ależ masz piękniutkie cudeńko w domu!:loveu: Holisia jest slodka! I nich mi ktoś nie powie, że "małe jest piękne" :lol: Uściskaj szkraba i Filka ode mnie :*[/quote] :loveu: Holinka to łaciata cziłała, która chciałby być kiedyś dalmatyńczykiem :diabloti: [quote name='Anusia&Saba']Jak tam się Holi miewa? :loveu:[/quote] A Holi miewa się bardzo dobrze. :loveu:Jak przystało na szczyla rozrabia na całego. Ustawia chłopaków, Filkowi często wisi na uszach albo na faflach, a Ogoniastego przewraca i perfidnie wbija mu zębiska w brzuszek :diabloti: No i rośnie w oczach... :lol: w tygodniu pewnie nie uda mi się wskoczyć na kompa koleżanki, więc do następnego weekendu :bye: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
g_o_n_i_a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
bry :multi: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
g_o_n_i_a replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img410.imageshack.us/img410/5066/obraz017yl6.jpg[/URL] -
cześć Lisiczki :loveu:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
g_o_n_i_a replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Nieźle Wam idzie :cool3: Trzymamy kciuki za dalsze postępy -
Hej hej :multi: Śliczna jest Twoja Sabcia :loveu: [URL]http://img160.imageshack.us/img160/986/13su3.jpg[/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi']No chyba oszalałaś! Pewnie, że nie karmić..:shake: To git :loveu:[/quote] I co teraz? Już pewnie go zepsułam :placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi']TO TY GO KARMISZ? :crazyeye: A po co???[/quote] Oszzz:flaming: sie wygadałam normalnie no! A to to jego niet karmić? :hmmmm: Zapomnieli dołączyć jego instrukcję obslugi.:shake: [quote name='Cambel&Megi']Zdjęcia bowssskie :loveu: Doter rośnie..:loveu: A wujek Filek :loveu: skąpiec jest..:shake: [/quote] Doter rośnie, oj rośnie. :diabloti: Bo wchłania wsio co napotka na swojej drodze. :diabloti: [quote name='Anusia&Saba'][URL="http://i34.tinypic.com/qnabsh.jpg"][COLOR=#000000]http://i34.tinypic.com/qnabsh.jpg[/COLOR][/URL] :loveu: Ile Holi waży? ;-) [/quote] Ile waży? :hmmmm: Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, bo do weta jeszcze nie zawitaliśmy, ale pewnie ze 3 kg będzie (przed posiłkiem oczywiście:eviltong:) [quote name='Matusz'][B][COLOR=#000080]to masz teraz wesoło córuś w domu :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] Baardzo :loveu: I wcale nie narzekam, prawdę mówiąc z jednym kotem i psem czułam penwego rodzaju niedosyt. Marzy mi się duży zwierzynieć... HA :diabloti: -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
g_o_n_i_a replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Słodko wygląda z kiteczką :loveu: -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć Kochana, co tam u Ciebie? ... -
Hej :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Co jak co, ale patyki i węzły są tylko i wyłącznie Filka :eviltong: [IMG]http://i33.tinypic.com/vxgto1.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/4v2xs6.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/34p1k08.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2j28e4m.jpg[/IMG] Chwila rilaksu ;) [IMG]http://i34.tinypic.com/qnabsh.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi']Co zrobiłaś z moim Syneczkiem? :placz: toż to takie duże... A doter to naprawdę mikrusek.. :lol: :iloveyou: [/QUOTE] Dobrze karmiony, a co myślałaś :diabloti: Doter już jest na równo z wielkością Ogoniastego ;) [quote name='ewelinabuck'][B][COLOR=#ff0000]jaka cudoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooownaaaaa aaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::lov eu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:!!!!! !!!![/COLOR][/B] [/QUOTE] :loveu: [quote name='_ChiQuiTa_'][URL="http://i36.tinypic.com/34y1umg.jpg"][COLOR=#000000]http://i36.tinypic.com/34y1umg.jpg[/COLOR][/URL] masakra !! ale ona jest cudowna !!:loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Wiem :loveu: Ale charakterek ma paskuda ojj :mad: Szpilami atakuje zwierzyniec, burczy i po kątach rozstawia. Normalnie traktuje ich jak duże, fajne w dodatku ruszające się pluszaki :diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/2v80by9.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/307t7kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/21ls6lw.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][B][COLOR=#000080]ale słodziak curasta !! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]a jeszcze te różowe poduszeczki :loveu: poezja !:loveu:[/COLOR][/B] [/quote] Łapeczki to takie moje prywatne zboczenie, jak w hodowli małą dostałam na ręcę to pierwsze co zrobiłam, to sprawdziłam czy ma łaciate butki :oops::diabloti: [quote name='Magdalenkal']Jaka kruszynka :loveu::loveu: [/quote] Ojj tak :loveu: [quote name='Vectra']Te różowe łapeczki :mdleje: całować i całować :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] Wsio w swoim czasie :cool3::evil_lol: [quote name='KaRa_']Ona na prawdę jest miniaturowa:loveu::loveu::loveu: [/quote] Niewiele mniejsza od 5 miesięcznego kocura [IMG]http://i37.tinypic.com/2kgg09.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25klv5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/34y1umg.jpg[/IMG] -
Piękne :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Szybko się męczy zabawą :razz: [IMG]http://i35.tinypic.com/2qi20kh.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2zemmxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2jd035y.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Anusia&Saba, aleb, psiulka, _ChiQuiTa_ - dziękuję za odwiedzinki:multi::loveu: [B]Psiulka[/B], małej bezbronnej psinki to ona sprawia tylko wrażenie :diabloti: Filek chowa się po kątach przed nią, a Ogoniasty łapką odgania, bo z niej jest wredota burcząca i czyhająca na ich ogony i uszy:evil_lol: Aczkolwiek znalazł się sposób na chwilowe rozwiązanie problemu gryzienia uciekających częsci ciała. [IMG]http://i36.tinypic.com/eb8m75.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/20jgrif.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2lkxxqq.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[B]_ChiQuiTa_,[/B] [B]Vectra[/B], [B]zaba14[/B] - dziękujemy za miłe słowa :multi::loveu::loveu: W nocy Mała trochę popłakiwała i trzeba było przytulać, bo z Filutka to raczej niańki nie będzie. Kropeczka na przemian śpi, rozrabia, śpi, je, rozrabia, śpi.. :D Apetycik ma wilczy - podobno jest zdolna najeść się do kształtu trójkąta. Zapoznała się już z podwórkiem i bardzo jej się tam podoba. Filonek próbowal namówić ją do zabawy, ale ona jest nieśmiała i głównie kręci się koło nóg. Zobaczymy jak będzie dalej. A tymczasem zdjęcia. [img]http://i36.tinypic.com/2q8ao9v.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/n5ln3o.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/aos07l.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/213m0oz.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/2qlc0bb.jpg[/img] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Powiem jedno - jestem ogromnie zachwycona Hodowlą z Chrustów, którą prowadzą wspaniali ludzie kochający swoje psy całym sercem. Mama naszej kropeczki - MYSZA - jest śliczna i niesamowicie miziasta (rozdawała bez przerwy całusy :loveu:), zaś tatko to dostojny, piękny pies. Nasz szkrab to mikrusek, wielkości naszego 5 miesięcznego kota. Była ostatnia z miotu, w zasadzie hodowczyni nie dawała jej szans na przeżycie. Tylko dzięki temu, że Mysza jej nie odrzuciła i troskliwie się nią zajmowała, zaczęto karmić ją butelką do czasu aż sama nie zaczęła ssać matki. Holinka jest troszkę nieśmiała, najchętniej to pojechałaby z nami do Rzeszowa razem z Myszą. :evil_lol: Gdyby miała jechać z rodzeństwem, to pewnie by miała dylemat - reszta nakrapianych terrorystów przez małe gabaryty Holinki zrobiła sobie z niej żywą zabawkę. Określenie terrorysty doskonale też pasuje do naszej Małej - jak w samochodzie siedziała cicho i cały czas spała, to jak tylko wlazła do domu, zaczęła ganiać towarzystwo. Filek to totalnie zgłupiał, bo takie to to niby małe, a mnóstwo krzyku robi i jeszcze na uszach się wiesza. :diabloti: Bezpieczniej unikać Bestyji :diabloti: Cambelku, dziękuję za dodanie zdjęcia Małej :buzi: Wrzucam keszcze dwa z podróży [IMG]http://i33.tinypic.com/29dhb8x.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2ivgqiq.jpg[/IMG] -
hej hej :) gratulujemy osiągnięć wystawowych :loveu: i czekamy na zdjęcia :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi']Trzyyyy??? [/quote] Dwa :multi: [quote name='_ChiQuiTa_']hahahaha jaka poza [URL="http://i33.tinypic.com/33m7qiu.jpg:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/33m7qiu.jpg:l...lol::evil_lol:[/COLOR][/URL] [/quote] Jak na wieśniaków przystało :diabloti: [quote name='KaRa_']Czekamy...czekamy..czekamy aż mała przyjedzie w końcu do Ciebie:cool3::cool3: [/quote] Graciasss :multi: