Jump to content
Dogomania

g_o_n_i_a

Members
  • Posts

    8045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by g_o_n_i_a

  1. A my Wam gratulujemy pokazów i trzymamy kciuki w sobotę - nawet w eLce :D :buzi:
  2. [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz113.jpg[/URL] :loveu: :buzi:
  3. Kochani, aż mi głupio - tak zaniedbaliśmy galerię... :oops: Dzięki, że o nas pamiętacie. Obiecujemy poprawę, niech tylko aparat wróci do domu. :) Rok szkolny się na szczęście kończy, choć przyznam, że na własne życzenie sobie go trochę zawaliłam i zamiast już na luzie przejść maj i czerwiec tak jak w tamtym roku, to musiałam nadganiać i jeszcze wczoraj zaliczałam PO poprzez resustytację fantoma. :evil_lol: A na dokładkę od maja chodzę na prawo jazdy :diabloti:, wykłady wykładami, wewnętrzy egz zdałam no to teraz sobie śmigam eLką :evil_lol: Spoko spoko, jeszcze żadnych ofiar nie było, może będzie ze mnie kiedyś kierowca :diabloti: A co u zwierzaków? 2 tygodnie temu minął rok odkąd Filoniasty jest u nas, natomiast za tydzień stuknie Frytce 10 miesiąc - stara krowa już z niej :eviltong: Dziadek Ed standardowo wygrzewa się w słonku, a Ogoniasty chodzi tu i tam, co ciekawe z każdej wyprawy przynosi jakies niespodzianki - jak nie kleszcze to jakąś kontuzję, wiec aktualnie chodzi na 3 łapach bo jedna tylnia jest niesprawna chwilowo :shake:
  4. Ola wróciła dlatego, że (z tego co jej nowa Pani mówiła) - załatwiała się w domu. Aczkolwiek u Figi takich problemów z Olą raczej nie było i nie ma, zdarzało się wyłącznie sporadycznie - wtedy, kiedy nikt z nią nie wyszedł i sucz po prostu nie miała wyjścia... Z tego, co mówiła Figa, Olka w nowym domu dostawała dość spore porcje jedzenia i kilka razy dziennie, więc pewnie i to miało wpływ na takie, a nie inne zachowanie Olki... Pani nie mogła się rozstać z suczką, były łzy, sama jednak przyznała, że podjęła pochopną decyzję i kieruje się dobrem psa, a jeżeli Ola jest u nich nieszczęśliwa to lepiej będzie jak trafi w inne ręce...
  5. Tymczas jest mega pilny. Aron jest ok w stosunku do innych psiaków, poza tym jest bardzo miziasty.
  6. Oleńka dziś wróciła do Figi... :-(
  7. [quote name='Cambel&Megi'] w końcu znalazłam trochę czasu, wrzucam kilka zdjęć ze spaceru z Gonią :loveu: [/quote] graciasss za spacerrros :loveu::loveu: mam nadzieję, że następnym razem uda mi się wpaść z Fry :lol: Miź dla Liska :multi:
  8. hej hej [COLOR=black]co z wtorkiem? :razz:[/COLOR]
  9. [URL]http://i44.tinypic.com/2m4ps0g.jpg[/URL] pięknaaaa :loveu::loveu: [SIZE=1][COLOR=silver]i haa :cool3:[/COLOR][/SIZE]
  10. :mdleje: [URL]http://i42.tinypic.com/2w6e1c0.jpg[/URL] Echh... ja tylko chciałam się przeciągać patyczkiem z Lenką, a jak już paszcze otwierałam to Drzal, że nie mogę.. :roflt::oops::diabloti:
  11. [URL]http://i44.tinypic.com/15ry428.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Dzieki Figa za wstawienie zdjec :loveu: Tymczasem Ogoniasty zbiera kurze w galeryjce:evil_lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/6zmtcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ylnwg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2a0j43a.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/14b19uf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/r1086r.jpg[/IMG]
  13. Mój drogi przyjacielu... Mój drogi Przyjacielu... Dziękuję że zawsze przy mnie byłeś Jak Anioł stałeś za mną I nigdy w potrzebie mnie nie zostawiłeś Mój drogi Przyjacielu... Dziękuję ci za tę nadziei gwiazdę na niebie Za uśmiech w moją stronę Za to że zawsze liczyć mogłam na ciebie... Azuś, czas strasznie pędzi, nie wierzę, że to aż pół roku bez Ciebie.. Tyle wspólnych chwil, ale..to już tylko wspomnienia <'>
  14. Łaciata podrywa chłopaka swojej Panci łaaaaaa :eviltong: [URL]http://i40.tinypic.com/2nusiom.jpg[/URL] :loveu::loveu:
  15. [quote name='Cambel&Megi']Ah, ta Twoja patologiczna doter :loveu: praca jest, niestety brak współpracy:evil_lol: joł.[/quote] Patologiczna jak ja, więc nie dziwota... :diabloti::loveu: Spoko, powoli kroczek po kroczku i będzie wkrótce zaaaa...walista wspolpraca :kciuki:
  16. [URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9161m.jpg[/URL] Ach, ta moja Doter :loveu::loveu: Widze, że praca z aparatem idzie dobrze, oby tak dalej :multi: joł ^^
×
×
  • Create New...