-
Posts
8045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by g_o_n_i_a
-
[quote name='Cambel&Megi'] Gonia, :oops: ubogam żem na komórce ... nie dziękuję :lol:[/quote] Skąd ja to znam :eviltong: Achh ten Lisi morderczy wzrok :diabloti: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000015.jpg[/URL]
-
[quote name='Cambel&Megi']Dziękować za zdjęcia :loveu: To zdjęcie 'Mali Odkrywcy' jakoś dziwnie znajome... :lol: Bosz, ale dieta. :mdleje:[/quote] Widzisz? Dostałaś zdjęcie, a nawet nie odpisałaś, oooo :mad::eviltong: Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie w sprawie aparatu :loveu:
-
[quote name='Cambel&Megi'] [B]Goniaczku[/B], a Kociambry to doter nie lubią.... ?:eviltong: Oczywiście też mizianka dla całej Famili! :)[/quote] Kociamby doter toff :loveu: ino jak one merdają to raczej nie mają dobrych zamiarów :eviltong: Specjalnie 4you :p Kociabry [URL]http://i41.tinypic.com/2qlzp7p.jpg[/URL] Mali odkrywcy :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/2jvdvt.jpg[/URL] A Filek jest na diecie lodowej :cool3: [URL]http://i40.tinypic.com/35kvktl.jpg[/URL]
-
Śliczna maj doter :loveu::loveu: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201599/00000001.jpg[/URL] Merdaski od Filka i Fryty
-
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim psem. (...) Wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. - Anonim Skarbie, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała żebyś była tutaj razem z Bąblem, Frytą, Edem i Ogoniastym... :-( -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już 5 miesięcy bez Ciebie, Skarbie :-( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Paulina_mickey']Co tam u Was słychać?[/quote] U nas? Nic ciekawego.. Tylko Ogon wykręca nam niezłe numery ostatnio i wędruje po okolicy... Na początku tygodnia przepadł na cały dzień, okazało się, że zawitał do sąsiada do stodoły i tam utknął. Trzeba było się po niego wspinać, bo zejść nie umiał. A dzisiaj wyszedł z domu i za chwilę przyszła do nas sąsiadka. Powiedziała, że Ogoniastego auto stuknęło na drodze, ale widziała jak wbiegał na nasze podwórko. Szukałyśmy go z siostrą ponad pół godziny, a jak w końcu się pokazał to był w takim szoku, że zachowywał się jakby był dziki i nas w ogole nie znał, cały czas uciekał, totalnie przerażony. Dostał w głowę, ma otarcie nad okiem i guza na pół głowy. Dostał kroplówkę. Jest lepiej, ale cały czas jest oszołomiony tym wszystkim... :-( Mam tylko cichą nadzieję, że to go czegoś nauczyło i kastracja jeszcze bardziej wzmocni to, że nie będzie już lumpował.. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Śniegu nie ma... Zatem porządki jesienne :) [IMG]http://i33.tinypic.com/rvbvw9.jpg[/IMG] -
O widze, że i Wy zimę macie :eviltong: A nosek Saby w śniegu cuuudnyyy :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i37.tinypic.com/ndvkg0.jpg[/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='psiulka'][URL]http://i36.tinypic.com/23ste36.jpg[/URL] - Cudny pysio :iloveyou: [URL]http://i33.tinypic.com/n4fszb.jpg[/URL] - Biedny Filoś :evil_lol: Co za wzrok. Więcej Gonia, wiem że potrafisz. :razz:[/quote] Więcej zdjęć nie mam, jak jutro mi się uda po szkole to wezmę (:eviltong:) od brata aparat o coś popstrykam.;) [quote name='Anusia&Saba']Nie mogę się napatrzeć :loveu: Będziesz ją wystawiać? :cool3: (jeśli gdzieś pisało to przepraszam, nie doczytałam)[/quote] Tak patrzymy jak Fryta w ciągu miesiąca urosła, jakie ma grube łapeczki, całkiem możliwe, że będzie jednak wielkości takiej, jak przystało na dalmaska ;) Mimo to na wystawę nie pójdziemy, Fryta ma wadę zgryzu więc od razu nas to dyskwalifikuje. -
Meg w słitaśnym ubranku jest do pyszczka :loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Tatko'][quote name='Cambel&Megi']Pff....:eviltong: Wziąć :cool1: się pisze. Tak więc czekam na fotki. :loveu:[/quote] [B][COLOR=#000080]to mi się podoba [/COLOR][/B]:multi::diabloti::multi:[/quote] Yyyy... Jestescie wredniiii :eviltong: [quote name='drzalka']Hej Gonia Pozdrawiam Filona i Kropke i twoje wszystkie kocury :lol: [/quote] A graciasss za odwiedzinki i pozdrowionka :loveu: [quote name='Paulina_mickey']Oj jak ten czas szybciutko zleciał:crazyeye: [/quote] A no, zleciałoooo :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://i35.tinypic.com/2qd1q9y.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cudne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :loveu: [quote name='psiulka']Hej! :multi: [URL]http://i35.tinypic.com/2qd1q9y.jpg[/URL] - No, no jakie zgrane towarzystwo, nie pogada. :razz: [/quote] Oj zgrane.. A jak łobuzują :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[img]http://i38.tinypic.com/nxjrzk.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/2i8gitz.jpg[/img] Tutaj troche rozmazane ale widać jaka Fryta już jest duża :lol: [img]http://i34.tinypic.com/5mz3ix.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/n4fszb.jpg[/img] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzisiejsze zdjęcia, przepraszam za jakość ale robione komórką [img]http://i36.tinypic.com/23ste36.jpg[/img] [img]http://i36.tinypic.com/51vsaq.jpg[/img] [img]http://i34.tinypic.com/j90lsp.jpg[/img] [img]http://i38.tinypic.com/9up4q1.jpg[/img] [img]http://i37.tinypic.com/256qkp0.jpg[/img] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel&Megi']Wujek Filoś ten sam, ciągle cudny :loveu:[/quote] ... i gruby :eviltong: :multi: Fajnie, że o nas pamiętacie jeszcze :multi: Jutro postaram się wziaść aparat od brata i zrobić jakieś fotki na śniegu :cool3: ktory sie baaardzo Paskudom podoba :diabloti: A w ogole to w poniedzialek mija pół roku jak Filek zamieszkał z nami!! :loveu: -
:o Piękny... :loveu: :loveu:
-
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Filonek z Frytuszką :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/2qd1q9y.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czesc Kochani :buzi: Milo ze o nas pamietacie. :loveu: U nas wszystko w porzadku. Znaczy o sobie raczej nie bede pisac, bo ostatnio wkrecam sie w totalnie idiotyczne sytuacje i popisuje swoja glupota. No i raczej to w porzadku nie jest. Ale mniejsza o mnie. :evil_lol: Holi vel Fryta :loveu: rosnie, wydluzyly jej sie lapeczki i juz jest wieksza od Ogoniastego. ;) Wredota gania, gryzie i dokucza Filoniastemu, a on strzela ciagle focha na nią i ucieka. :eviltong: Podziwiam go niezmiernie za cierpliwosc do tej malej piranii. :diabloti: Babelas moj o stoickim spokoju :loveu: Oprocz tego Holi oczywiscie daje w kosc kotom, w domu tylko potykamy sie o jakies zabawki albo szukamy butow w jej legowisku :evil_lol: Niestety nie mam zadnych zdjec, ale jak tylko dorwe aparat to cos napewno cykne. FiGa, az boje sie zapytac co sobie pomyslalas :eviltong: Vectra, oj tak, dawanie w kosc wszystkim w domu to jej specjalnosc :diabloti: Alicja, Educhny pozdrowiony :multi: Anusia&Saba, :loveu: _ChiQuiTa_, ajj nie narzekam :loveu: Matusz, taka swieta ze hoho :diabloti: Im mlodsze tym bardziej upierdliwe :cool3: Anetta, na mala mowimy Holi albo Frytka :evil_lol: Dadiii, :loveu: Paulina_mickey, dziekuje za okazyjne odwiedzinki :buzi: -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Azus, Sloneczko, pamietam i nie ma dnia zebym nie myslala o Tobie... Chcialabym powiedziec, ze cokolwiek robie, to dla Ciebie, ale ostatnio ciagle cos zawalam i nie jest za dobrze... Tesknie strasznie :-( <'> -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
...w dodatku z Filonkiem :eviltong: -
[URL]http://img265.imageshack.us/img265/6195/203hn9.jpg[/URL] Łaaa :loveu::loveu::loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hej :p Śmigiełko Figowej :loveu: [URL]http://i35.tinypic.com/mm55iu.jpg[/URL] Cosik ją utuczyłaś, zima idzie, będzie smalec..? :diabloti: