-
Posts
8045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by g_o_n_i_a
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Goś, Paskuda vel Mirka również we Wro ;) Kubuś został w Grodzisku :( To stary kot, przywiązany do tamtego domu, został z... babcią :diabloti: :roflt: [/quote] To panienka jest?! :cool3: I wypuszczacie ją na zewnatrz No nie dziwie się, że Kuba został, choć hmm.. Towarzystwo mogłoby byc inne :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']I? :razz: :crazyeye: Chcesz się tak kompromitować publicznie? :diabloti: [/quote] Do weta musze najpierw isc :razz: :placz:Spierniczaj :roll: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[B]Kamila[/B], dzięki wielkie za wstawienie fot Kropki :loveu: [quote name='Anusia&Saba']Nie mogę się napatrzeć ;)[/quote] Nie dziwię się, w końcu zdjęcia z perfekcyjnej ręki fotografa :multi: -
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
g_o_n_i_a replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
Boże, brak mi słów... :( Podnoszę!! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']To szukaj sobie połączenia interRegio to Fry pojedzie za 4zł :evil_lol: Bo interCity zdzierają 15zł za psa :watpliwy: Gdzie przesłać kasę? :evil_lol:[/quote] hahahah :D a wiesz, ze jeszcze trza łapówkę dla mother? :diabloti: to da jakies 250 zł :diabloti:, A Paskud :loveu: z Wami we Wro? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ym.. 7zł :lol: ? x2 no bo w dwie strony... no i jeszcze Fryta jedzie ze mną, to też x2 :D ale ona zniżki to ni ma -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']No tak, TY MASZ TAK DROGIE BILETY PKP :diabloti: Ile? :diabloti: [/quote] Mniej więcej 20 % tego ile Ty placilas za przejazd z Wrocilawia do Przeworska...więc?:evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='"Pączek"']Parów :loveu: [/quote] Parów :x Aż go na dniach zważę, co by Ci udowodnić, że się robi sflaczały :diabloti: [quote name='"Pączek"'] Mówisz żem ja lesba? :hmmmm: A mam Ci udowodnić tu publicznie, że nie? :roflt: [/quote] :knuje: a udowodnij! -
A my życzymy Wam coraz więcej sukcesów :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
hahahah :eviltong: proszę bardziej pieszczotliwie, no choćby "kabelku" :razz: nie no, myślę, że to nie jest tajemnica, szczególnie, że Sylwia wcześniej pisała już o przeprowadzce - [U]nie zabijesz mnie Sylwia, prawda[/U] :modla: Z Rodzinką się przeprowadziła i oczywiście Figa też stała się wrocławianką :P A studia... hmm też, ino kierunku nie pamiętam -
Trzymaj się Kochana :buzi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
* * * [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5384/img0124e.jpg[/IMG] -
Jęzorek :loveu: [URL]http://i32.tinypic.com/33usrj6.jpg[/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Paulina_mickey']Ta część zdania jest najlepsza :mdleje: :evil_lol:[/quote] Chyba nie jestem takim tragicznym kierowcą:eviltong:, skoro zdałam za pierwszym razem, tylko przyzwyczaiłam się już do tego pytania - czy były ofiary ? (od początku znajomi i rodzina pytali jak zaczęła się moja przygoda z samochodem jeszcze w eLce) :D Więc z góry uprzedzam. :diabloti: Ja grzeczniutka, kochana gonia... Nawet dozwolonej prędkości nie przekraczam :loveu: Normalnie sweet :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
g_o_n_i_a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] [COLOR=navy][B]nie prawda, nie pardwa! to zwykłe niedopatrzenie, starość nie radość:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] :turn-l:..... :Rose::diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nio a czemu by nie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oooo cała trójeczka :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :multi: A trojeczka taka sobie ooo :roll: piesy sie same lepiej prezentują - zmuszono mnie do zdjęcia :diabloti: [quote name='Matusz']kocha kocha :diabloti::loveu::evil_lol:[/quote] :loveu::multi: [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://i26.tinypic.com/dokuav.jpg[/URL] To najfajniejsze ! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :loveu: A tak w ogole to: 1. Fry ma gulę i dziś zaliczyliśmy wizytę u weta, nie wiadomo jeszcze co to... 2. Fry ma 2 tydzien cieczkę, a Fil kastrat od wczoraj namiętnie obdarowywuje ją "czułościami" :p 3. Prawko odebrane. Zaliczyłam wczoraj swoją pierwszą jazdę. Auto całe. Brak ofiar. :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']no nie, przenosisz się do Wrocka? :cool3:[/quote] Ona juz się tam przeniosła :razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
g_o_n_i_a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Zignorowano nas :obrazic: -
Hej ;] super psiaki. A Teqila należy do dziadka czy będzie z Tobą i z Dianą mieszkać? :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Spaniel, rozpieszczony Aronek - MA DOM!!!!!
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Nie, prosiłam o to Gonię :mad: Ale bić jej nie będę za to :p [/quote] No tak, ta odległość :eviltong: Czy to Aronek z nowego domku? Przystojniak :loveu::loveu: A jak się dogaduje z dzieckiem? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
g_o_n_i_a replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Goś, zapraszam do Wrocławia na wp******* :evil_lol: [/quote] :diabloti: Zasponsoruj mi bilet, to wpadnę :cool3: ale będzie fajno :loveu: Lata! :loveu::loveu: [URL]http://i26.tinypic.com/4ui4r5.jpg[/URL] Czy to wrocławskie pola? :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
g_o_n_i_a replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']??:eviltong::eviltong::loveu::loveu:[/quote] To kocha czy nie kocha?! :obrazic: [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg[/URL] Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol: [/quote] sama żeś lesba :obrazic: [quote name=':: FiGa ::'] Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3:[/quote] ju toking tu mi? :-x:obrazic: