Jump to content
Dogomania

g_o_n_i_a

Members
  • Posts

    8045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by g_o_n_i_a

  1. [quote name=':: FiGa ::'] Goś, Paskuda vel Mirka również we Wro ;) Kubuś został w Grodzisku :( To stary kot, przywiązany do tamtego domu, został z... babcią :diabloti: :roflt: [/quote] To panienka jest?! :cool3: I wypuszczacie ją na zewnatrz No nie dziwie się, że Kuba został, choć hmm.. Towarzystwo mogłoby byc inne :diabloti:
  2. [quote name=':: FiGa ::']I? :razz: :crazyeye: Chcesz się tak kompromitować publicznie? :diabloti: [/quote] Do weta musze najpierw isc :razz: :placz:Spierniczaj :roll:
  3. [B]Kamila[/B], dzięki wielkie za wstawienie fot Kropki :loveu: [quote name='Anusia&Saba']Nie mogę się napatrzeć ;)[/quote] Nie dziwię się, w końcu zdjęcia z perfekcyjnej ręki fotografa :multi:
  4. Boże, brak mi słów... :( Podnoszę!!
  5. [quote name=':: FiGa ::']To szukaj sobie połączenia interRegio to Fry pojedzie za 4zł :evil_lol: Bo interCity zdzierają 15zł za psa :watpliwy: Gdzie przesłać kasę? :evil_lol:[/quote] hahahah :D a wiesz, ze jeszcze trza łapówkę dla mother? :diabloti: to da jakies 250 zł :diabloti:, A Paskud :loveu: z Wami we Wro?
  6. Ym.. 7zł :lol: ? x2 no bo w dwie strony... no i jeszcze Fryta jedzie ze mną, to też x2 :D ale ona zniżki to ni ma
  7. [quote name=':: FiGa ::']No tak, TY MASZ TAK DROGIE BILETY PKP :diabloti: Ile? :diabloti: [/quote] Mniej więcej 20 % tego ile Ty placilas za przejazd z Wrocilawia do Przeworska...więc?:evil_lol:
  8. [quote name='"Pączek"']Parów :loveu: [/quote] Parów :x Aż go na dniach zważę, co by Ci udowodnić, że się robi sflaczały :diabloti: [quote name='"Pączek"'] Mówisz żem ja lesba? :hmmmm: A mam Ci udowodnić tu publicznie, że nie? :roflt: [/quote] :knuje: a udowodnij!
  9. A my życzymy Wam coraz więcej sukcesów :)
  10. hahahah :eviltong: proszę bardziej pieszczotliwie, no choćby "kabelku" :razz: nie no, myślę, że to nie jest tajemnica, szczególnie, że Sylwia wcześniej pisała już o przeprowadzce - [U]nie zabijesz mnie Sylwia, prawda[/U] :modla: Z Rodzinką się przeprowadziła i oczywiście Figa też stała się wrocławianką :P A studia... hmm też, ino kierunku nie pamiętam
  11. Trzymaj się Kochana :buzi:
  12. * * * [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5384/img0124e.jpg[/IMG]
  13. Jęzorek :loveu: [URL]http://i32.tinypic.com/33usrj6.jpg[/URL]
  14. [quote name='Paulina_mickey']Ta część zdania jest najlepsza :mdleje: :evil_lol:[/quote] Chyba nie jestem takim tragicznym kierowcą:eviltong:, skoro zdałam za pierwszym razem, tylko przyzwyczaiłam się już do tego pytania - czy były ofiary ? (od początku znajomi i rodzina pytali jak zaczęła się moja przygoda z samochodem jeszcze w eLce) :D Więc z góry uprzedzam. :diabloti: Ja grzeczniutka, kochana gonia... Nawet dozwolonej prędkości nie przekraczam :loveu: Normalnie sweet :diabloti:
  15. [quote name='Matusz'] [COLOR=navy][B]nie prawda, nie pardwa! to zwykłe niedopatrzenie, starość nie radość:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] :turn-l:..... :Rose::diabloti:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nio a czemu by nie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oooo cała trójeczka :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :multi: A trojeczka taka sobie ooo :roll: piesy sie same lepiej prezentują - zmuszono mnie do zdjęcia :diabloti: [quote name='Matusz']kocha kocha :diabloti::loveu::evil_lol:[/quote] :loveu::multi: [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://i26.tinypic.com/dokuav.jpg[/URL] To najfajniejsze ! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :loveu: A tak w ogole to: 1. Fry ma gulę i dziś zaliczyliśmy wizytę u weta, nie wiadomo jeszcze co to... 2. Fry ma 2 tydzien cieczkę, a Fil kastrat od wczoraj namiętnie obdarowywuje ją "czułościami" :p 3. Prawko odebrane. Zaliczyłam wczoraj swoją pierwszą jazdę. Auto całe. Brak ofiar. :lol:
  17. [quote name='wiq']no nie, przenosisz się do Wrocka? :cool3:[/quote] Ona juz się tam przeniosła :razz:
  18. g_o_n_i_a

    Diana :)

    Hej ;] super psiaki. A Teqila należy do dziadka czy będzie z Tobą i z Dianą mieszkać? :)
  19. [quote name=':: FiGa ::']Nie, prosiłam o to Gonię :mad: Ale bić jej nie będę za to :p [/quote] No tak, ta odległość :eviltong: Czy to Aronek z nowego domku? Przystojniak :loveu::loveu: A jak się dogaduje z dzieckiem?
  20. [quote name=':: FiGa ::']Goś, zapraszam do Wrocławia na wp******* :evil_lol: [/quote] :diabloti: Zasponsoruj mi bilet, to wpadnę :cool3: ale będzie fajno :loveu: Lata! :loveu::loveu: [URL]http://i26.tinypic.com/4ui4r5.jpg[/URL] Czy to wrocławskie pola? :diabloti:
  21. [quote name='Matusz']??:eviltong::eviltong::loveu::loveu:[/quote] To kocha czy nie kocha?! :obrazic: [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg[/URL] Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol: [/quote] sama żeś lesba :obrazic: [quote name=':: FiGa ::'] Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3:[/quote] ju toking tu mi? :-x:obrazic:
×
×
  • Create New...