Elu, proszę mnie nie obrażać, ja wcale nie jestem paskudna, tylko trochę za dużo miejsca zajmuję :lol: , a przygłupy działają na mnie tak samo jak na Ciebie. Moja Teściowa jest jeszcze gorsza niż my, bo jak ktoś złym słowem obrzucił ją, za to że nie prowadzi Daga na smyczy i w kagańcu, to powiedziała, że nie rozumie po rosyjsku - facetowi mowę odebrało (Dag, bokser był już wtedy stary, siwy, prawie ślepy i poruszał się dość słabo).
Niektórzy to nie tylko serca, ale i rozumu chyba nie mają :question:
:calus:
Ania