[I]To już rok od dnia, w którym prosto ze szpitala na Tachominie z błogosławieństwem Cioci Deszczowej zamieszkałem w naszym domu,[/I]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/58949.jpg[/IMG]
[I]Wspominamy sobie z Bezą, wyglądając przez okno tamte dni, jak wiele się zmieniło w naszym życiu, nasze wypady za miasto, bieganie w parku, fantastyczne przygody, .....[/I]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/58950.jpg[/IMG]
[I]Uśmiechnę się też do mojej Pani, bo nieźle się dogadujemy (tylko niech mi nie błyska po oczach)[/I]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/58951.jpg[/IMG]
[I]Zresztą, co mi tam, zawsze mogę się schować pod moim "parasolem ochronnym":evil_lol: [/I]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/58952.jpg[/IMG]
[I]Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i przesyłam tysiące:calus: [/I]
[I]Koksik z Rodziną[/I]