Wczoraj dostałam wiadomość od Moni, że u Negry wszystko ok :lol:. Jest bardzo wesoła i rozbrykana, na towarzysza zabaw wybrała sobie Alanka, są nierozłączni. Ładnie pilnuje Elenki, kładzie się koło niej i liże po główce. Na Mikołaja Negrita dostała nowy milutki kocyk, ma swoje posłanko i tam sobie leży, uwielbia biegać po lesie, ładnie się słucha. Gdyby ktoś chciał, Monia zaprasza w odwiedziny :)