-
Posts
11901 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwonamaj
-
Jestem już na FB pieseczka. Będę zaglądać...
-
[quote name='Dancik']Iwonko ja wiem że nie dlatego pisałaś...po zobaczeniu wątku Tuli i tak miałam zamiar wspomóc ją jakimś grosikiem więc luz kochana :) Ok wszystkich obcałuję ...nawet Sebastiana ;)[/QUOTE] Co znaczy nawet? Przede wszystkim ;)...
-
Wszystkich ucałuj Danusiu, cała gromadkę :) Ja nie dlatego napisałam o suniach :oops:... Tula jest na Dogomanii, ale jest też wyciągnięta druga sunia, Vanilka, z tym, że ona ma swoją sponsorkę z FB i o nią jestem spokojna. Poza tym Vanilka jest maleńka, jasna i nie ma jeszcze roczku, więc o domek może być łatwiej niż dla Tuli...
-
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Biedny Mati, chory i to jeszcze w wakacje... Zdrówka życzę... Około 20 Tula zostanie odebrana po zabiegu, na razie nie mam innych wiadomości... -
Dziękujemy Danusiu, foteczki artystyczne. Ale Fredi się zmienia, rośnie (najbardziej uszy ;). No i widać, że najbardziej zakumplował się z Rudym... Wybieram się w odwiedzinki do Was, ale mam straszny młyn z suniami z Olkusza... Buziaki i mizianko :)
-
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Dziękuje bardzo Beatko :loveu: Podasz potem linki do ogłoszeń? Wklejam je w I poście. A fotki? Mam Ci wysłać czy możesz wykorzystać te, które są w ogłoszeniach na Tablicy i Morusku[URL="http://tablica.pl/oferta/tula-tulineczka-aksamitna-ID3socN.html"]http://tablica.pl/oferta/tula-tulineczka-aksamitna-ID3socN.html [/URL][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/185...zka-aksamitna/[/URL] -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Beatko, kompletnie się nie znam na tym... -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Tula [URL="http://tablica.pl/oferta/tula-tulineczka-aksamitna-ID3socN.html"]http://tablica.pl/oferta/tula-tulineczka-aksamitna-ID3socN.html [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/185313/Tula-Tulineczka-aksamitna/[/url] [/URL] -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000ff]Kochane cioteczki, mamy już tekst do ogłoszeń, Beatka sama zrobi na Morusku i Tablicy, możemy prosić o pomoc na innych portalach ogłoszeniowych? :oops: Zasięg- małopolska Myślenice , ew. Kraków. Zdjęcia mam na mailu... Kto pomoże? [/COLOR] [SIZE=3][FONT=comic sans ms]Tula, Tulineczka aksamitna... Takie właśnie diamenty można wydobyć ze schroniskowych zakamarków!!! Czarne stworzonko o bystrych oczach tak bardzo zwracało uwagę na tle szarego betonu.Chciałoby się powiedzieć „jaskółka czarny brylant wrzucony tu przez diabła” . Nazwaliśmy ją Tula! Bo Tula to imię, które jest kwintesencją jej charakteru. Uwielbia wtulać się w człowieka, łasa na każde muśnięcie ręki człowieka. Sunia niezwykłej łagodności i delikatności. Trochę jeszcze niepewnie czuje się na tym świecie, bo zbyt dobrze go już poznała. Boi się więc dużych psów, hałasu. Na całe szczęście ufności w człowieka nic nie jest w niej stanie zniszczyć. Jest bardzo proludzka. Tulinka jest niezwykle pojętną , dwuletnią suczką, chętną do nauki, więc łatwo przyjmie zmiany, zmiany, oczywiście, na lepsze. Dobrze dogaduje się z dziećmi. Wszystkie mniejsze stworzenia przyjmuje ze spokojem, może więc mieszkać z mniejszymi psami i kotami. Sama Tulinka nie jest zbyt dużym psem, tak mniej więcej do kolan (14 kg). Obecnie przebywa w hoteliku, w którym przygotowywana jest do adopcji. Odrobaczona, wysterylizowana , zaszczepiona, gotowa do przytulenia.Szukamy dla niej spokojnego domku i odpowiedzialnego opiekuna. kontakt Marta 695307709 [/FONT][/SIZE] -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Iwonko przelew poleciał - jak wpłynie na konto bardzo prosze o potwierdzenie na wątku Grysia. Dziekuję :)[/QUOTE] Oczywiście, jutro poprosimy fundację o podanie wpłat i natychmiast uzupełnię rozliczenie. -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Podajcie na PW dane do wpłaty....coś tam wyskrobię;)[/QUOTE] Przepraszam, nie zauważyłam, konto jest podane w II poście... -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Tak, Joleczko, konto w II poście... Bardzo, bardzo dziękujemy. -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy :loveu:. A teraz najświeższe wiadomości z hoteliku: Tula to bardzo trafione imię lubi się przytulać, ma chyba mniej niż 2 latka, waży ok. 14 kg. Jest bardzo posłuszna. Toleruje koty i małe psy, dużych się boi. Bardzo wskazany byłby dla niej spokojny dom, raczej nie w centrum wielkiego miasta. Jutro sterylka, prosimy o kciuki. Treść do ogłoszeń będzie chyba jutro lub pojutrze. -
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
iwonamaj replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I co z Montim? Będą zdjęcia? Bardzo się martwię.... -
Ja tam byłam 13 we wtorek, ok. 14- 15, ale nie zauważyłam takiej suni... Przejrzałam jeszcze raz zdjecia, które zrobiłam w Olkuszu... Chyba, że myślisz o czarnej z biało nakrapianymi łapkami, która siedziała z 2 samcami- szary w obróżce i drugi puszysty, trochę wilczasty. Te 3 były w boksie obok Vanilki i Tuli. [IMG]http://i41.tinypic.com/34ybfoz.jpg[/IMG]
-
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Serdeczne dzięki, jak tylko otrzymam potwierdzenia z konta, natychmiast uzupełnię post rozliczeniowy. Tula jest u Marty w Głogoczowie pod Myślenicami. W poniedziałek zabieg, chyba jest w ciąży, więc sterylka aborcyjna... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwonamaj replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']-ok, zaglądnę do jej wyradzenia - tak 5 kg, czy 10-12 kg? jest osoba nią zainteresiwana, ale nie weźmie pieska większego, musi coś wiedzieć, bo nie działa w ciemno. Nie ma warunków na większą psinkę. Piesek musi być mały.[/QUOTE] Myślę, że tak do 10 kg, ale mogę się mylić... Byłam tam pierwszy raz, więc wszystkiego nie ogarnęłam, mam sporo zdjęć psiaków. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
iwonamaj replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']FAJNIE, ZEJESTES :) Dziękuję za zdjęcia nowych piesków z Olkusza czyli: ta kremowa i ta czarna suczka są juz poza Olkuszem? wszystkie pozostałe nadal tam są? jak duże jedt to kudłate psiątko? zdjęcie w nast poscie[/QUOTE] Vanilka jest w Bytomiu, Tula koło Myślenic [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246241-Bezimienna-bezdomna-bez-przesz%C5%82o%C5%9Bci-sunia-z-Olkusza-nie-mog%C5%82y%C5%9Bmy-jej-zostawi%C4%87[/url] Czarno- biała kudłatka jest nieduża. -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Ale jednak coś chyba w tym jest :shake:... Ja mam brunetkę i blondynkę i na tą druga ludzie częściej zwracają uwagę... -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
iwonamaj replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, jak widać- dobro powraca ;) -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Jutro albo w niedziele będą wiadomości o Tuli z dt, nie mogę się doczekać... -
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
iwonamaj replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy w imieniu Tuli :)