Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Goniu, juz nie narzekaj, buziaczka dostalas :evil_lol: Ale Marylka odżyla...widac niezwykla radosc na jej pyszczku :p
  2. Olu, o sterylke sie nie martw. Jak tylko pan doktor bedzie na miejscu, zrobi na pewno (zeby tylko nie byl na urlopie). W transporcie moze pomoga nasze mieleckie Kasie. Jesli nie, to ja Ci Mrowcie podrzuce do polowy drogi, ale na poczatku wrzesnia dopiero. Wiec musimy Kasie nasze pomeczyc, bo szkoda marnowac 3 tygodni w schronisku.
  3. Olwar, jesli chodzi o maila od kierownika, to badz cierpliwa. Kierownik odpisuje tylko wieczorem lub wczesnie rano. Caly dzien jezdzi po jedzenie dla psow do masarni, sklepow, ferm, itp. No i na interwencje po nowe psiaki. Teraz na pewno go nie ma. A zaden pracownik nie odpisze, bo maja prace "na schronisku".
  4. Missieek, ja juz nie zdaze wrzucic. Ale moze napisz pw do Magdarynki? Ona ma naprawde szczesliwa reke.
  5. Kochana Irma i Andrzej, dzieki Nim sunia juz niedlugo bedzie w domku. :Rose: :Rose: :Rose: Ciekawe, co napisze Oliwka? Jaki bedzie nowy domek. Zeby malizna tak trafila jak jej Mamusia, do takiego domku jak u Radka. Ale byloby zakonczenie.
  6. Beatko, gdybys potrzebowala jakies dane czy cokolwiek o Baronie to pisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub dzwon +17 583 15 32 (pan kierownik Andrzej Skowron). Mnie od 16.sierpnia nie bedzie az do 26.wieczorem.
  7. Astra, to jest bardzo duzy stopien! Wiesz, ze za 100 zl jedna srednia sunia ma zrobiona sterylke? I ponad 50% wiecej szans na adopcje? Jak nie wiecej. Twoim gestem dasz szanse na domki kilku suniom. To bardzo duzo. Kilka szczesliwych mordek moze grzac doopcie we wlasnych domkach. Jesli chodzi o pismo koncowe z podziekowaniem, to zalatwimy po wplacie. Mnie nie ma od 16 do 26.sierpnia, wiec jesli wyjdzie cos pilnego pisz prosze do Kaś naszych z Mielca.
  8. Hop, kto pomoze Missieekowi?? Prosimy.
  9. Na pewno znajdziemy domek...tylko to kwestia czasu. Trzeba wierzyc, ze sie uda.
  10. Czarus jest w schronisku naprawde dlugo. Jeszcze za czasow starej strony internetowej, prowadzonej przez Murke. Rino tez juz siedzi od lat, to starszy piesek, nikt na niego nie zwraca uwagi...:shake:
  11. Astra, tak napisaly Kasie (od akcji na Dniach Mielca "Pomalujmy_im_swiat") [quote] [B][B]Od:[/B] [B]wspólnie pomalujmy IM świat [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [/B] [B]Do: urszula1813 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B] [B][B]Temat:[/B] [B]Odp: Wielka prosba [/B] [B]Data:[/B] 10 sierpnia 2006 19:52 Bardzo fajny pomysł. Z samym zrobiem takich ulotek nie ma problemu. Zrobimy je i zostaną podbite przez kierownika. Zrobimy ładnie i elegancko:) nawet na kolorowo wydrukujemy:) Takze z tym nie ma problemu:) [/B][/quote] [B]Kontaktuj sie prosze z Kasiami, mail : [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] Kasie sa na miejscu w Mielcu i jest latwiej o ewentualne poprawki ulotki. [/B]
  12. Na razie nie ma...kierownik nie pisze o sterylce, a Olwar czeka pewnie na wiesci. To chyba zostaje tylko do wyjasnienia ze strony schroniska, bo tak to Mrówcia zdrowa jest.
  13. Missieek, plakaciki chyba w promieniu do 100km warto wieszac? Bo i domek mozna sprawdzic i w razie czego blisko. Moze dziewczyny z Krakowa lub Slaska pomoga?
  14. Astra, napisalam juz do pana kierownika i do naszych mielekich Kas (logowaly sie przed chwilka) z wielka prosba o przygotowanie takiego oficjalnego pisma z pieczatka i podpisem kierownika. Bardzo Ci dziekuje z gory za ten wspanialy gest :Rose: :Rose: . Jesli wplacalabys pieniadze,to bardzo Cie prosze o wpis : na sterylizacje suczek w schronisku. Bez tego pieniazki poszlyby na inne rzeczy,a wg mnie sterylizacja jest sprawa priorytetowa,zwieksza szanse na zdrowie i adopcje.
  15. Ciotki zajete przed urlopem :cool3: nie wiadomo w co rece wlozyc :razz: Ale na zdjecia Marylki zawsze czekamy.
  16. Moja ulubienica znowu smutna...Sabinko, czy Sabunia na diecie? A Carunio, to nie powiem, nie powiem, lubi zjesc chyba, tak pieknie mu sie blyszczy futerko :crazyeye: Kochany rózowy nosek :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4483/sierpie24qx9.jpg[/IMG]
  17. Trzymam kciuki za dobra podroz i za zero problemow adopcyjnych. Zeby sie wszystko bezbolesnie ułozylo. Odpukuje w niemalowane 7 razy.
  18. Kika, wez moze Aviomarin lub podobnie dzialajacy srodek. Psina bedzie spokojniejsza, a przy okazji nie nabrudzi w aucie. Ja bym dala profilaktycznie. No i trzeba poprosic schronisko, zeby mu przypadkiem jesc nie dawali.
  19. Radku, moja sunia je ser bialy (tylko wiejski - taki mokry) troche poslodzony, tak naprawde dla zmylenia. Bez 2 ziarenek cukru nie zje :evil_lol: Moze tez tak sprobuj ? Saruni powinien smakowac.
  20. Jesli trzeba ja gdzies blizej podrzucic np. do połowy drogi, to na pewno dziewczyny Kasie z Mielca pomoga. Mozna je znalezc na [URL="http://www.mielec.pl"]www.mielec.pl[/URL] klikajac na banerek akcji charytatywnej. Lub na stronie glownej naszego schronu. Mnie niestety nie ma od 16.sierpnia rano az do 26.sierpnia wieczor. Pozniej od 27.nie bede miala samochodu,bo rodzice jada z Ulka do Wawy. Wiec sluze pomoca dopiero na poczatku wrzesnia.
  21. Przeklejam zdjecia z forum wielunskiego (za zgoda Pani Beatki). [IMG]http://static.flickr.com/84/210821976_0c97442f68.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/77/210821977_cd33f3692f.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/80/210822468_0241da0ee2.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/95/210822470_016e1d2b6e.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/69/210822471_03ce9d6bd0.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/89/210822473_527e24d306.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/79/210822474_8f72437213.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/89/210822921_b8d337d0dd.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/97/210822923_f5246d2cdc.jpg[/IMG]
  22. Wiesci radosne i smutne z Dżekusiowego domku : [QUOTE] Dzekuś z dnia na dzień coraz fajniejszy.Chetnie już chodzi na spacerki ze wszystkimi domownikami, jak tylko się ubieramy w przedpokoju to on już jest przy drzwiach i trzeba go pilnować żeby nie wyszedł ale jak sie mu powie żeby sie szedł położyć to słucha.Jak nas nie ma w domu ,a córka zostaje sama to nie daje jej spokoju tylko chciałby sie bawić.Mówi córka że też chetnie szczeka. Jak jesteśmy wszyscy to jeszcze sie pilnuje, ale jak przychodzę z pracy witam sie z Foxi i oczywiście z Dżekuniem ,on widzi że Foxi sie wemnie wtula ,wywraca sie na ziemi i wariuje to on już też nie chce być gorszy i pomału robi to samo. Na forum wileńskim nasza znajoma Geba wklejła zdjęcia z wizytu u niej na działce ,oczywiście może pani je wkleijć na dogomani bo my nie umiemy , a nawet nie mam za bardzo czasu żeby się nauczyć bo jak bym poszła do Geby to by mi pokazała. Dzekus był jeszcze troszke przestraszony ale go pomału przyzwyczajamy do wycieczek.Najbardziej oczywiście się cieszył z powrotu i że w domu czekała na niego Córka Asia . Musze Pani napisać że troche sie zmartwiłam ,ponieważ byłam we wtorek zaszczepić Dzekusia na nosówkę i inne choroby bo na wsciekliznę zaszczepiłam go na drugi dzien po wzięciu ze schroniska(dzwoniłam do kierownika i powiedział że nie jest szczepiony). Była druga Pani wterynarz .Zbadała go przed szczepieniem i stwierdziła że wziełam sobie drugiego psa z wada serca. Nasz poprzedni Dzekuś miał powiększona lewa zastawka, ale wyszło to 3 lata temu jak miał 10 lat ,miał jakies duszności i zrobiliśmy EKG .Od tej pory brał leki. [/QUOTE]
  23. Juz odpisalam. Jeszcze czekam na uzupelnienie danych zdrowotnych od pana kierownika, bo nie pamietam, czy Mrówcia jest po sterylce, czy nie. Jesli nie, to kwestia kilku dni. I ciecie malutkie, najwyzej 3-5 cm. Poza tym, co ja moge napisac o Mrówci? Przeciez zdjecia mowia same za siebie. To taka kochana kruszynka. Ze wzgledu na prace nie jestem caly czas na dogo, jesli cos pilnego wyskoczy, piszcie prosze priva, wtedy przy logowaniu, zaraz bede widziec, ze jest cos do zalatwienia,sprawdzenia.
  24. Sabinko, autorką ksiazki jest Caty z kociarni miau.pl. Zainspirowala ja historia naszej mieleckiej kotki Babuni, ktora mieszka teraz w Gdansku u Anki. Ciesze sie,ze ksiazka dostarczyla Ci Sabinko wzruszen i miłych chwil i przeniosla Cie na chwile do naszej kociarni i swietlicy.
  25. Beata, nie znasz naszego kierownika? Zajrzyj na inne moje watki np. Miniusi i Mroweczki, tam jest kierownik w calej krasie. To ten kierownik, ktory pieski na rekach do zdjec trzyma. Sam nie je, zeby psy mialy co jesc :evil_lol:
×
×
  • Create New...