Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Takie szczescie niech trwa dlugo i jeszcze dluzej...cieszymy sie, że zdrowko Dżekunia juz lepiej. Milosc czyni cuda, Dzekus ma dla kogo sie starac. Ma swoja Rodzinke. [IMG]http://static.flickr.com/95/245672338_4c237e2cf2.jpg[/IMG]
  2. [B]Troche wiesci ze schroniska, dobrych i smutnych...[/B] [quote] [B][B]Temat: [/B]adopcje [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Pn Września 18 2006, 8:10 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][SIZE=3][COLOR=green]Trwa dobra seria adopcji.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green]Dobermanka z rzeszowskiego do Stalowej Woli, Alexa od Pana Wojtka niedaleko Mielca, Szczeniak co był na próbnych zdjeciach ten czarny do Mielca.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=purple][B]Niestety za Tęczowy most odeszła sunia kremowa z wyb.90 [/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]ta co miała raka na grzbiecie. [/B][/COLOR]Pozdrawiam. [/B][/quote]
  3. ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] śpij spokojnie sunieczko
  4. To sa dwie zabki, tylko roznej wielkosci ;) kochana sunia, moze sobie teraz spokojnie spac :p [img]http://img183.imageshack.us/img183/2535/doda3mgd0.jpg[/img]
  5. Ciekawe czy bedzie doopina czy kawalek ucha czy jeszcze inny fragment Offa? Bo watpie, zeby ustal chwilke, zeby dobrze skadrowac zdjecie :evil_lol:
  6. Najnowsze wiesci z domku Mrowki i Leka :multi: :multi: :multi: [QUOTE] Witam Pani Agnieszko Spieszę uspokoić, że wszystko dobrze, przepraszam, że nie napisąłam wcześniej Damulka rezyduje na moim łóżeczku i nie pozwala kotom do mnie sie zbiliżać, czuwa nad moim snem warcząc i poszczekując i koty maja przed nią respekt. Nie chce wychodzic z domu, ale wcozraj w nocy udało się jej zrobić siusiu na dworze. Apetyt jej dopisuje , my pieskom gotujemy a one to wcinają ile sił. Byłam z nią u pani dok. wet i szykujemy ją do sterylizacji tylkko musi przestać podkrwawiać. Lękowi - czyli Robiemu zrobiłam wszystkie badania bo bardzo mnie niepokoiła jego biegunka (potworna) ale wszystko w porządku odpowiednia dieta i leczenie czynia cuda no i to, że ma swego ludzia, piesio też śpi na łózku raz u mnie a raz u siostry, jest okrutnie łasy na pieszczoty co czyni Zuzę okropnie zazdrosną, do tego stopnia że ostatnio jak pracuję i jestem pochylona to ona wskakuje mi za plecy i tak siedzi, czyli nie mogę się odchylić do tyłu. pozdrawiam serdecznie Małgorzata Chciałam załąćzyc zdjęcia ale nie umiem tego robić [/QUOTE]
  7. Hienko biegnij na pierwsza strone...szukaj domku.
  8. Ewatr, mam miec nowa partie bud w tym tygodniu. Czekam na informacje kiedy beda gotowe. Wtedy pojade. Odpukac, zeby tylko bylo slonce. Bo ile razy jade w polowie drogi zaczyna siapic :evil_lol: Co do sesji z Kasia,to nie wiem czy jest w Mielcu. Zapytam
  9. Ciotki pamietaja o slodkim Marylkowym pysiu...i mysla, skad wykombinowac domek dla suni.
  10. Beatko, jak tam aukcja na allegro? Sa jacys obserwatorzy?
  11. Aukcja Pandeczka na allegro, jest tylko jeden obserwator :shake: [url]http://www.allegro.pl/item125813650_panda_kto_pokocha_bialo_czarnego_pieska_.html[/url]
  12. HOP! Sprocket szuka domku.
  13. Mieleckiego schroniska nie ma co bac :p Pan Kierownik ostatnio nawet zdjecia juz robi z Pania Iza ;) A my sie staramy o adopcje. Mamy ich przeciez sporo, wystarczy spojrzec na licznik na stronie w galerii adoptowanych. Na adopcje jednak potrzebny jest czas. A ta psina musi miec bezpieczne schronienie. Psiakowi nic sie w schronisku nie stanie. Nie mowiac o stalym kontakcie z Pajunia. Moja propozycja jest nadal aktualna.
  14. Jak dzisiaj Fraszka? Czy wszystko w porzadku? Czekamy na wiesci.
  15. Jak pisalam wczesniej psy z tarnobrzega sa przyjmowane tylko przez rece P.Malgosi. Jej stowarzyszenie placi za utrzymanie psiaka w schronisku, oglasza w gazetach, w radio lokalnym, gdzie sie da. Koniecznie Marlena musi sie skontaktowac z Pania Malgosia. Jak juz maila wyslalam, ale poniewaz jest kilkadziesiat km od Tarnobrzega, musza sie Marlena i Pani Gosia dogadac. Mail jest w moim poprzednim poscie, Constancja ma tez telefon do P.Malgosi. Po zgloszeniu psa przez Malgosie psina znajdzie miejsce w schronisku. Mnie jutro nie ma na kompie, prosze o bezposredni kontakt.
  16. Ewatr, na sesje fotograficzne przewaznie potrzebna jest Kasia czyli Xxymena, ale lepiej bedzie, jesli P.Kierownik na co dzien bedzie pstrykal np. swiezo przyjetym psom fotki i przesylal do mnie. Ja wtedy bez opoznienia wstawie na strone. Ale porzadne sesje na kilkanascie psow dalej bedziemy robic, ze wzgledu na jakosc zdjec. A to informacja ze schroniska
  17. Ponowilam prosbe do p.kierownika o diagnoze. Jak tylko bede miec odpowiedz, zaraz wkleje. P.kierownik dostal ode mnie moj poprzedni aparat cyfrowy i wprawia sie z p.Iza w robieniu zdjec. Wiec tempo prac nad strona powinno byc szybsze, mam nadzieje na codzienna porcje nowych zdjec.
  18. Zapraszam na watek na akcje dla schronisk. Jest watek mielecki, ma ponad 55 stron, zalozony ponad rok temu. Jesli chodzi o hoteliki, to nie znam zadnych w rjonie, oglaszal sie jakis na allegro, ale nie pamietam gdzie dokladnie sie znajduje i czy dalej dziala. Z wyjazdem do Niemiec nie byloby klopotu, bo mamy na tym polu doswiadczenia. I w czipowaniu, w wyrabianiu paszportu, etc. Zapraszam na swiezutki watek naszej mieleckiej Misi na juz w domu.
  19. [B]Prosze o pilny kontakt z Pania Malgorzata na adres "Ma?gorzata Michalik <[email protected]> "[/B] Pani Malgosia zawiaduje pomoca dla bezdomnych zwierzat w rejonie Tarnobrzega, stowarzyszenie ma podpisana umowe ze schroniskiem w Mielcu, wiec psiak trafilby do nas. A w Mielcu zle mu nie bedzie, wiadomo, schronisko to nie luksus, ale w Mielcu dbaja o psiaki. Bedzie mial jedzenie, spokoj, zrobimy zdjecia i wystawimy na allegro. Constancja masz pw. Dzwon jak najszybciej. Ja w tej chwili wychodze, wroce za 2-3 godziny, wiec pogadam z Malgosia i z naszym kierownikiem.
  20. Piekne, urocze zdjecie Sabinko :loveu: Milo Cie znowu zobaczyc :p [QUOTE]Ale Carunio , przez ten rok też się zrobił bardziej pieszczotliwy. Niektórzy ludzie ,mijając go głaszczą(aż się czasami troszkę boję), a on się wtedy od razu przytula. Wczoraj kupowałam warzywa na straganie, pani nie mogla odważyć kartofli, bo tak się tulił. Rok temu był badziej zdystansowany. Dochodzę do wniosku, że jestem kiepskim wychowawcą i jestem w stanie rozpieścić nawet słup telegraficzny.[/QUOTE] I bardzo dobrze i sie nie zmieniaj, masz w sobie tyle ciepla, dobroci, serdecznosci :p Badz taka jak jestes i rozpieszczaj swoje czworonogi ;) Carunio wiedzial dobrze w czyje rece sie oddac, teraz odbija sobie te 4 dlugie lata w ciasnym boksie w mieleckim schronisku.
  21. Weteranka szuka domku...pewnie bedzie ciezko, ale moze znajdziemy wspolnymi silami.
  22. No nareszcie zdjecia mojej ukochanej Różowonosej Bezulki :loveu: Jak ona jest slodka :p [img]http://img111.imageshack.us/img111/7812/beza4tx1.jpg[/img]
  23. No to teraz Missieek musi zmienic tytul. A my trzymac kciuki za dobra aklimatyzacje Fraszki.
  24. Pandek na allegro, ale nikt go nawet nie obserwuje :shake:
  25. Cudna jest ta sunieczka, taka oryginalna mordeczka! Alicjo gratuluje suni :p [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8199/200509150010cw4.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...