-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kamien z serca :p dobrze, ze juz wszystko w porzadku :p taka dzielna ta nasza Marylka :multi: -
Jogi, szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej, bo dzisiaj bylam w schronisku. Kierownika co prawda nie bylo i nie wiem, czy panie Iza i Ola by wiedzialy, ktory to piesek. P.Kierownik ma moj poprzedni aparat, juz wyslalam prosbe o zdjecia. Dzisiaj do schroniska przywiezlismy 8 nowych bud. [img]http://upload.miau.pl/2/3670.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3671.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3672.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3673.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3674.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3675.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3676.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3677.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3678.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3669.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3668.jpg[/img]
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hopsa. Maly, slodki piesek biegnie na 1-sza strone. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na 99% jade do Mielca, ale wieczorem bede na dogo. Napisz Ewuniu koniecznie co z Marylka. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylka jest kochana, ma Pancie do mizianka i spacerkow, moze biegac na wybiegu. Tego nie miala w Mielcu. To dla niej bardzo duza zmiana. Ewa, bardzo prosze o wiesci o Marylce. Ja dzisiaj na 50% jade po pracy do Mielca z budami, ale wieczorem bede na kompie. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Beatko, jak ogladalnosc aukcji? Sa jacys oberwerzy? -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylko, ciotki o Tobie pamietaja, mysla i mocno trzymaja kciuki za Twoje zdrowko. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
Ulka18 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Biedna psinka. Nie rozumie co sie stalo :placz: Czy ta sunia jest na allegro? -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Czy szef juz poszedl? Bo my tu czekamy na zdjecia ;) -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy kciuki za Marylke. Bedzie dobrze, musi byc. To juz jutro, wiec cala Rodzinka do trzymania uruchomiona. -
Jogi ma ponad 200km do przejechania, na pewno nie jest jeszcze na miejscu. Nie wiadomo tez jak sie zachowywac bedzie pies w samochodzie. No i z psem szybko nie da sie jechac.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Z psiakow, ktore dlugo czekaly na domek, adoptowana zostala Alexa z sasiedniego do Hienki boksu. Moze wiec i Hience sie uda. -
Nela miala chwilowa poprawe zdrowia, ale nowotwor to przeciez choroba nie do wyleczenia u starszego pieska. Tym bardziej w schronisku :shake:
-
[B][QUOTE] [B]Temat: [/B]sterylka [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Wt Września 19 2006, 8:51 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Psotka i czarna na długich łapach z wyb 1 wysterylizowane. Na wyb.1 jest taka malutka sunia czarna ona już była sterylizowana. Oprócz nich nawyb.1 są dwa brązowe {rude} pieski małe. [/QUOTE] [B][SIZE=4][COLOR=green]Dziekujemy Kochanej Hesi oraz Alii [/COLOR][/SIZE][/B] :Rose: :Rose: [/B]
-
Prosimy przeniesc watek...sunia jest za Teczowym Mostem. ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
-
Jutro psiak moglby jechac. Jesli trzeba komorke do Jogi, to chyba jest na mapie dogo, lub podam na pw.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem, co mnie zacmilo z tymi molosami, przeciez to american stafford terier :oops: zmiana na stronie juz poszla. Jesli chodzi o opieke wirtualna to nie ma problema. I o pomoc w znalezieniu domku dla Zenia. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to dwa walczace morsy ;) Eloise, czy Ty czyms pomadujesz swoje pieski? Bo na czarnej siersci Offa widac piekny blysk :crazyeye: [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic2.jpg[/IMG] -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to co za postawa? Prosba o zabawe czy cos innego? Jak Offik sobie tak usiadl na doopince :evil_lol: [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic6.jpg[/IMG] -
Jogi prawdopodobnie jedzie jutro ze Stalowej Woli do Wroclawia. Gdyby ja ladnie poprosic, na pewno nie odmowilaby zabrania psiaka. Piszcie do Jogi priva. Lub dzwoncie.
-
[LEFT]Pani Malgosia musi wiedziec wczesniej o psie, nie mozna zawiadamiac o psie, ktory jest juz w drodze do schroniska. Moze tez ma kogos do pomocy w poszukiwaniach lub zorganizuje transport psiaka. Koniecznie trzeba juz teraz ja powiadomic, ja maila wyslalam, trzeba teraz powiedziec telefonicznie o sprawie PONka. Uwazam, ze zalozycielka watku powinna sie wypowiedziec. A z drugiej strony, ten pies nie jest wlasnoscia prywatna, to jest pies bezdomny. Zastanawiam sie po co byl zalozony ten watek, o dom przeciez nie jest tak latwo, nie znajduje sie go w ciagu 5 minut od pierwszego postu. A tak to nasze pisanie idzie w eter. I wyglada jakbysmy chcialy psa skrzywdzic. [/LEFT]
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote] [B][B]Temat: [/B]adopcje [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Pn Września 18 2006, 8:10 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Trwa dobra seria adopcji. Dobermanka z rzeszowskiego do Stalowej Woli, Alexa od Pana Wojtka niedaleko Mielca, Szczeniak co był na próbnych zdjeciach ten czarny do Mielca. Niestety za Tęczowy most odeszła sunia kremowa z wyb.90 ta co miała raka nagrzbiecie. Pozdrawiam. [/B][/quote] [B]A Pandek dalej czeka...zeby tylko mu sie udalo. I zeby domek sie znalazl.[/B] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciocie pamietaja o kremowej sunieczce....jakze by inaczej.