-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
[COLOR=#202020][QUOTE] [COLOR=#202020]Geba widze ,że na dogomani jak tylko pojawił się problem z choroba dzekunia to teraz juz nawet wolontariuszki przestały się interesowac co u niego słychać . Jest to przykre bo oprócz dobrych chwil w życiu często bywa róznie i czasem duchowa pomoc jest bardzo ważna .[/COLOR] [/QUOTE] Niestety nie jest to prawda, ze nie interesuje nas Dzekus. Dzekus w tym calym watkowym zamieszaniu i dyskusjach interesuje nas najbardziej. Dlatego doradzamy prowadzanie go na lince lub dluzszej smyczy. Pies po kilku tygodniach w nowym domku, moze sie czegos przestraszyc np. wystrzalu, pisku opon i uciec w sina dal. A wolontariuszek nie ma tak duzo, na dogomanii pisuje tylko ja. Byla kiedys Kasia, ta od zdjec, pisywala pod nickiem Xxymena, ale ostatnio nie ma czasu na to forum. A ja musialam troche ochlonac, zeby nie napisac czegos niestosownego. Zreszta czasami trzeba przyhamowac na watku.... [QUOTE] Prosze tez o odpowiedz czy pani piesek jest powaznie chory i czy ma pani jeszcze jednego tak ja ja powaznie chorego i odpowiedziec sobie na pytanie co ja teraz czuje . [/QUOTE] Sabina ma 4 psy, w tym dwa staruszki, to jest "stary dogomaniak", ktory ma swoj watek w galerii. Mozna zobaczyc zdjecia Sabuni, Carunia z Mielca, przygarnietego staruszka Bolusia i najstarszej rezydentki Jagulki. Oraz dwoch kotow. Oraz przeczytac o zmaganiach Sabinki z jej wlasna choroba. Ten post nt. Sabinki zabolal mnie najbardziej, musialam przystopowac i nie pisac od razu odpowiedzi. [/COLOR]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
I ja wklejam nowe wiesci o Mrowce i kiedys Lęku teraz Robim. [QUOTE] Witam a więc tak jak mówiłam byłam z pieskami u mojej Pani doktor wet. Mróweczka - od dziś DAMA- zachowuje się jak dama , no i jak na dame przystasło ma zrobiony manikiur tylko nie wybrała lakieru do paznokci :))), dostała antybiotyki i mamy ją obserwować uważnie, Pani doktor niestety nie mogła dobrze zbadać brzuszka bo miała tak napięty, że nic nie dało sie wymacać. Lęk czyli ROBI dostał lek na biegunkę i specjalna dietę ze względu na jego chorobę no i musimy odstawić Furosemid bo nam sie odwodni jutro dalsze wiadomości pozdrawiam MG [/QUOTE] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To juz nie ta skora i kosci, ktora trafila do nas...to jest teraz Ambus, kochane psisko. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjecia byly robione na zewnatrz, bylo piekne slonce, nie sa zbyt ciemne...Ambo po prostu jest taki czarnulek :evil_lol: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A my pamietamy o zdjeciach ;) Jak pisze Kasia, ktore je robila : Mam nadzieje, ze ktores z nich sie bedzie nadawac na plakacik. </B> -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5471/nibybordercolliekiedysw1247xn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2503/nibybordercolliekiedysw1248nd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3923/nibybordercolliekiedysw1249se3.jpg[/IMG] [img]http://img91.imageshack.us/img91/9128/nibybordercolliekiedysw12410eo7.jpg[/img] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/253/nibybordercolliekiedysw12411zl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/848/nibybordercolliekiedysw12412mk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1133/nibybordercolliekiedysw12413sc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2486/nibybordercolliekiedysw12414al2.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8141/nibybordercolliekiedysw12415jy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6509/nibybordercolliekiedysw12416wz4.jpg[/IMG] I to tyle nowych zdjec...to naprawde dosc niezwykly pies, ma w sobie tez cos z setera. -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zalaczam zdjecia Barona, przeniesionego z ciasnego boksu, na wieksza przestrzen. [img]http://img87.imageshack.us/img87/1193/nibybordercolliekiedysw124xc6.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/8545/nibybordercolliekiedysw1241qj5.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/1026/nibybordercolliekiedysw1242gr2.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/2046/nibybordercolliekiedysw1243qx6.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/6449/nibybordercolliekiedysw1244ac8.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/2782/nibybordercolliekiedysw1245ry1.jpg[/IMG] [img]http://img99.imageshack.us/img99/7043/nibybordercolliekiedysw1246wd1.jpg[/IMG] CDN.... -
Nieprawdopodobna,wrecz bajkowa historia rudej Misi z Mielca.
Ulka18 replied to pajunia's topic in Już w nowym domu
Mam wrazenie, ze Misia sie usmiecha leciutko...:loveu: Ale krolewna sie z niej zrobila z tym wychodzeniem, kto by pomyslal...:p Sliczna jest, zawsze mi sie podobala, od samego poczatku, odkad ja zobaczylam, wiedzialam, ze to niewykla sunia :loveu: -
Nieprawdopodobna,wrecz bajkowa historia rudej Misi z Mielca.
Ulka18 replied to pajunia's topic in Już w nowym domu
Silence, a moze zrobisz kilka zdjec cyfrowa i wkleisz? Ja tez nie wiem, jak z kamery przeniesc zdjecia na kompa, z aparatu umiem sciagnac, ale z kamery :???: Masz na mysli zwykla kamere czy cyfrowa? Czy jakis specjalny aparat? Ale przeciez aparat po niemiecku to tez Photoapparat, chyba ze sie myle :oops: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjecia psiny, ale nie zdaze juz dzisiaj wstawic. Mam az dwa zzipowane pliki po 10 MB, nie wiem kiedy dam rade ze wszystkimi zdjeciami. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: Ulka1813 z dogomanii <[email protected]> Temat: Re: Mrowka czy pojechala? Data: 10 września 2006 20:09 [B][SIZE="3"][COLOR="Green"]Mrówka pojechała, chyba do dobrego domu[/COLOR][/SIZE]. Dzisiaj poszło 3 duże.[/B] [/QUOTE] To juz sie mozemy cieszyc :multi: :multi: :multi: Oby Mrowcia szybko i bezbolesnie przyjela sie w nowym domku. -
Nieprawdopodobna,wrecz bajkowa historia rudej Misi z Mielca.
Ulka18 replied to pajunia's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie czekamy na zalogowanie sie nowej Pani - naszej kiedys - Misi. Na tym zdjeciu z domku, Misia jest taka dumna, ze nie wiem co...:p Niezwykle ma futerko, takie gest, cudne, kolor niesamowity :multi: -
Ta sunia, ktora byla na dniach Mielca, jest juz po sterylce, tak samo jak sunia Kolorowa. Sunia miała ciąze urojona lub była po porodzie, pani Ola nie wiedziala dokladnie, a ja sie nie dopytywalam i nie sprawdzalysmy wpisu w ksiazce... Ponizej zamieszczam zdjecie, na dowod dosc malego ciecia, jakie robi pan doktor z Mielca.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
I popoludniu tez sie Panda pokaże... -
O sunie musze zapytac kierownika schroniska. W ostatnia niedziele nie udalo mi sie odwiedzic nawet polowy psiakow, bo padal deszcz.
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko, ale trudne :???: Matko kochana, wychodzi na to, ze w ogole nie znam sie na psach :evil_lol: W domku poczytam spokojnie ;) moze cos z Ulka wymyslimy. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandus nadal szuka domku.....juz tak dlugo. -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny juz pewnie wypily kawe i skonczyly rozmawiac. Teraz czekamy na wiesci Archiesy. -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Supergoga i GoniaP jest z Poznania. Moze podleca na kawke do Alicji.