Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. [COLOR=#202020][QUOTE] [COLOR=#202020]Geba widze ,że na dogomani jak tylko pojawił się problem z choroba dzekunia to teraz juz nawet wolontariuszki przestały się interesowac co u niego słychać . Jest to przykre bo oprócz dobrych chwil w życiu często bywa róznie i czasem duchowa pomoc jest bardzo ważna .[/COLOR] [/QUOTE] Niestety nie jest to prawda, ze nie interesuje nas Dzekus. Dzekus w tym calym watkowym zamieszaniu i dyskusjach interesuje nas najbardziej. Dlatego doradzamy prowadzanie go na lince lub dluzszej smyczy. Pies po kilku tygodniach w nowym domku, moze sie czegos przestraszyc np. wystrzalu, pisku opon i uciec w sina dal. A wolontariuszek nie ma tak duzo, na dogomanii pisuje tylko ja. Byla kiedys Kasia, ta od zdjec, pisywala pod nickiem Xxymena, ale ostatnio nie ma czasu na to forum. A ja musialam troche ochlonac, zeby nie napisac czegos niestosownego. Zreszta czasami trzeba przyhamowac na watku.... [QUOTE] Prosze tez o odpowiedz czy pani piesek jest powaznie chory i czy ma pani jeszcze jednego tak ja ja powaznie chorego i odpowiedziec sobie na pytanie co ja teraz czuje . [/QUOTE] Sabina ma 4 psy, w tym dwa staruszki, to jest "stary dogomaniak", ktory ma swoj watek w galerii. Mozna zobaczyc zdjecia Sabuni, Carunia z Mielca, przygarnietego staruszka Bolusia i najstarszej rezydentki Jagulki. Oraz dwoch kotow. Oraz przeczytac o zmaganiach Sabinki z jej wlasna choroba. Ten post nt. Sabinki zabolal mnie najbardziej, musialam przystopowac i nie pisac od razu odpowiedzi. [/COLOR]
  2. I ja wklejam nowe wiesci o Mrowce i kiedys Lęku teraz Robim. [QUOTE] Witam a więc tak jak mówiłam byłam z pieskami u mojej Pani doktor wet. Mróweczka - od dziś DAMA- zachowuje się jak dama , no i jak na dame przystasło ma zrobiony manikiur tylko nie wybrała lakieru do paznokci :))), dostała antybiotyki i mamy ją obserwować uważnie, Pani doktor niestety nie mogła dobrze zbadać brzuszka bo miała tak napięty, że nic nie dało sie wymacać. Lęk czyli ROBI dostał lek na biegunkę i specjalna dietę ze względu na jego chorobę no i musimy odstawić Furosemid bo nam sie odwodni jutro dalsze wiadomości pozdrawiam MG [/QUOTE]
  3. To juz nie ta skora i kosci, ktora trafila do nas...to jest teraz Ambus, kochane psisko.
  4. Zdjecia byly robione na zewnatrz, bylo piekne slonce, nie sa zbyt ciemne...Ambo po prostu jest taki czarnulek :evil_lol:
  5. A my pamietamy o zdjeciach ;) Jak pisze Kasia, ktore je robila : Mam nadzieje, ze ktores z nich sie bedzie nadawac na plakacik. </B>
  6. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5471/nibybordercolliekiedysw1247xn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2503/nibybordercolliekiedysw1248nd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3923/nibybordercolliekiedysw1249se3.jpg[/IMG] [img]http://img91.imageshack.us/img91/9128/nibybordercolliekiedysw12410eo7.jpg[/img] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/253/nibybordercolliekiedysw12411zl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/848/nibybordercolliekiedysw12412mk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1133/nibybordercolliekiedysw12413sc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2486/nibybordercolliekiedysw12414al2.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8141/nibybordercolliekiedysw12415jy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6509/nibybordercolliekiedysw12416wz4.jpg[/IMG] I to tyle nowych zdjec...to naprawde dosc niezwykly pies, ma w sobie tez cos z setera.
  7. Zalaczam zdjecia Barona, przeniesionego z ciasnego boksu, na wieksza przestrzen. [img]http://img87.imageshack.us/img87/1193/nibybordercolliekiedysw124xc6.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/8545/nibybordercolliekiedysw1241qj5.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/1026/nibybordercolliekiedysw1242gr2.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/2046/nibybordercolliekiedysw1243qx6.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/6449/nibybordercolliekiedysw1244ac8.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/2782/nibybordercolliekiedysw1245ry1.jpg[/IMG] [img]http://img99.imageshack.us/img99/7043/nibybordercolliekiedysw1246wd1.jpg[/IMG] CDN....
  8. Mam wrazenie, ze Misia sie usmiecha leciutko...:loveu: Ale krolewna sie z niej zrobila z tym wychodzeniem, kto by pomyslal...:p Sliczna jest, zawsze mi sie podobala, od samego poczatku, odkad ja zobaczylam, wiedzialam, ze to niewykla sunia :loveu:
  9. Silence, a moze zrobisz kilka zdjec cyfrowa i wkleisz? Ja tez nie wiem, jak z kamery przeniesc zdjecia na kompa, z aparatu umiem sciagnac, ale z kamery :???: Masz na mysli zwykla kamere czy cyfrowa? Czy jakis specjalny aparat? Ale przeciez aparat po niemiecku to tez Photoapparat, chyba ze sie myle :oops:
  10. Ania14p, doczekalas sie...podnosilas cierpliwie Bruneta wraz z naszym Amorkiem. Brunecik pojechal, moze i Amorkowi sie poszczesci i bedzie sie tak samo usmiechal jak Brunek w samochodzie. U cioci Marki w wannie ma taka minke :p :p :p
  11. Mam nowe zdjecia psiny, ale nie zdaze juz dzisiaj wstawic. Mam az dwa zzipowane pliki po 10 MB, nie wiem kiedy dam rade ze wszystkimi zdjeciami.
  12. [QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Do: Ulka1813 z dogomanii <[email protected]> Temat: Re: Mrowka czy pojechala? Data: 10 września 2006 20:09 [B][SIZE="3"][COLOR="Green"]Mrówka pojechała, chyba do dobrego domu[/COLOR][/SIZE]. Dzisiaj poszło 3 duże.[/B] [/QUOTE] To juz sie mozemy cieszyc :multi: :multi: :multi: Oby Mrowcia szybko i bezbolesnie przyjela sie w nowym domku.
  13. Oczywiscie czekamy na zalogowanie sie nowej Pani - naszej kiedys - Misi. Na tym zdjeciu z domku, Misia jest taka dumna, ze nie wiem co...:p Niezwykle ma futerko, takie gest, cudne, kolor niesamowity :multi:
  14. Ta sunia, ktora byla na dniach Mielca, jest juz po sterylce, tak samo jak sunia Kolorowa. Sunia miała ciąze urojona lub była po porodzie, pani Ola nie wiedziala dokladnie, a ja sie nie dopytywalam i nie sprawdzalysmy wpisu w ksiazce... Ponizej zamieszczam zdjecie, na dowod dosc malego ciecia, jakie robi pan doktor z Mielca.
  15. I popoludniu tez sie Panda pokaże...
  16. O sunie musze zapytac kierownika schroniska. W ostatnia niedziele nie udalo mi sie odwiedzic nawet polowy psiakow, bo padal deszcz.
  17. Za Tosie ['] ['] ['] Modliszko, bardzo Ci wspolczuje...nie tak mialo byc. Biedni Panstwo Tosienki....
  18. Sabinko, ale trudne :???: Matko kochana, wychodzi na to, ze w ogole nie znam sie na psach :evil_lol: W domku poczytam spokojnie ;) moze cos z Ulka wymyslimy.
  19. Gabryjella, Akucha, wielkie dzieki dla Was :calus: :calus: Piekna aukcja, wzruszajaca, niezwykla. Mam nadzieje, ze chociaz jedna starowinka znajdzie domek... http://www.allegro.pl/item126329958_..._prosimy_.html
  20. Pandus nadal szuka domku.....juz tak dlugo.
  21. Dziewczyny juz pewnie wypily kawe i skonczyly rozmawiac. Teraz czekamy na wiesci Archiesy.
  22. W niedziele z Wawy do Krakowa jedzie Pani Malgosia po Lęka z krakowskiego azylu. Jedzie z siostra, moze wzielyby Tercie. Zajrzyjcie na watek Lęka i zapytajcie Kiwi na kiedy jest umowiony odbior Lęka.
  23. Supergoga i GoniaP jest z Poznania. Moze podleca na kawke do Alicji.
  24. Jak tam nasza Zorcia w nowym domku? Haniu, Bea, macie jakies wiesci?
  25. Weteranka marzy o domku. Tyle lat w boksie nie myslala o niczym innym.
×
×
  • Create New...