Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. kamien z serca :p dobrze, ze juz wszystko w porzadku :p taka dzielna ta nasza Marylka :multi:
  2. Jogi, szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej, bo dzisiaj bylam w schronisku. Kierownika co prawda nie bylo i nie wiem, czy panie Iza i Ola by wiedzialy, ktory to piesek. P.Kierownik ma moj poprzedni aparat, juz wyslalam prosbe o zdjecia. Dzisiaj do schroniska przywiezlismy 8 nowych bud. [img]http://upload.miau.pl/2/3670.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3671.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3672.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3673.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3674.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3675.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3676.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3677.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3678.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3669.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3668.jpg[/img]
  3. Hopsa. Maly, slodki piesek biegnie na 1-sza strone.
  4. Na 99% jade do Mielca, ale wieczorem bede na dogo. Napisz Ewuniu koniecznie co z Marylka.
  5. Marylka jest kochana, ma Pancie do mizianka i spacerkow, moze biegac na wybiegu. Tego nie miala w Mielcu. To dla niej bardzo duza zmiana. Ewa, bardzo prosze o wiesci o Marylce. Ja dzisiaj na 50% jade po pracy do Mielca z budami, ale wieczorem bede na kompie.
  6. Beatko, jak ogladalnosc aukcji? Sa jacys oberwerzy?
  7. Marylko, ciotki o Tobie pamietaja, mysla i mocno trzymaja kciuki za Twoje zdrowko.
  8. Biedna psinka. Nie rozumie co sie stalo :placz: Czy ta sunia jest na allegro?
  9. Czy szef juz poszedl? Bo my tu czekamy na zdjecia ;)
  10. Trzymamy kciuki za Marylke. Bedzie dobrze, musi byc. To juz jutro, wiec cala Rodzinka do trzymania uruchomiona.
  11. Jogi ma ponad 200km do przejechania, na pewno nie jest jeszcze na miejscu. Nie wiadomo tez jak sie zachowywac bedzie pies w samochodzie. No i z psem szybko nie da sie jechac.
  12. Z psiakow, ktore dlugo czekaly na domek, adoptowana zostala Alexa z sasiedniego do Hienki boksu. Moze wiec i Hience sie uda.
  13. Trzeba poczekac na Kasie i dobra pogode, albo poprosic P.Kierownika o nowe zdjecia. P.Kierownik juz mi przyslal pierwsza partie zdjec szczeniaczkow. Zapraszam na aukcje alegro, Ulka1813 woj. podkarpackie. Tam sa zdjecia.
  14. Nela miala chwilowa poprawe zdrowia, ale nowotwor to przeciez choroba nie do wyleczenia u starszego pieska. Tym bardziej w schronisku :shake:
  15. [B][QUOTE] [B]Temat: [/B]sterylka [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Wt Września 19 2006, 8:51 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Psotka i czarna na długich łapach z wyb 1 wysterylizowane. Na wyb.1 jest taka malutka sunia czarna ona już była sterylizowana. Oprócz nich nawyb.1 są dwa brązowe {rude} pieski małe. [/QUOTE] [B][SIZE=4][COLOR=green]Dziekujemy Kochanej Hesi oraz Alii [/COLOR][/SIZE][/B] :Rose: :Rose: [/B]
  16. Biedna, starsza sunieczka tak bardzo chcialaby miec swoj domek.
  17. Prosimy przeniesc watek...sunia jest za Teczowym Mostem. ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  18. Jutro psiak moglby jechac. Jesli trzeba komorke do Jogi, to chyba jest na mapie dogo, lub podam na pw.
  19. Nie wiem, co mnie zacmilo z tymi molosami, przeciez to american stafford terier :oops: zmiana na stronie juz poszla. Jesli chodzi o opieke wirtualna to nie ma problema. I o pomoc w znalezieniu domku dla Zenia.
  20. A to dwa walczace morsy ;) Eloise, czy Ty czyms pomadujesz swoje pieski? Bo na czarnej siersci Offa widac piekny blysk :crazyeye: [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic2.jpg[/IMG]
  21. A to co za postawa? Prosba o zabawe czy cos innego? Jak Offik sobie tak usiadl na doopince :evil_lol: [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/ofik/pic6.jpg[/IMG]
  22. Jogi prawdopodobnie jedzie jutro ze Stalowej Woli do Wroclawia. Gdyby ja ladnie poprosic, na pewno nie odmowilaby zabrania psiaka. Piszcie do Jogi priva. Lub dzwoncie.
  23. [LEFT]Pani Malgosia musi wiedziec wczesniej o psie, nie mozna zawiadamiac o psie, ktory jest juz w drodze do schroniska. Moze tez ma kogos do pomocy w poszukiwaniach lub zorganizuje transport psiaka. Koniecznie trzeba juz teraz ja powiadomic, ja maila wyslalam, trzeba teraz powiedziec telefonicznie o sprawie PONka. Uwazam, ze zalozycielka watku powinna sie wypowiedziec. A z drugiej strony, ten pies nie jest wlasnoscia prywatna, to jest pies bezdomny. Zastanawiam sie po co byl zalozony ten watek, o dom przeciez nie jest tak latwo, nie znajduje sie go w ciagu 5 minut od pierwszego postu. A tak to nasze pisanie idzie w eter. I wyglada jakbysmy chcialy psa skrzywdzic. [/LEFT]
  24. [quote] [B][B]Temat: [/B]adopcje [B]Od: [/B]"mtoz" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]Pn Września 18 2006, 8:10 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Trwa dobra seria adopcji. Dobermanka z rzeszowskiego do Stalowej Woli, Alexa od Pana Wojtka niedaleko Mielca, Szczeniak co był na próbnych zdjeciach ten czarny do Mielca. Niestety za Tęczowy most odeszła sunia kremowa z wyb.90 ta co miała raka nagrzbiecie. Pozdrawiam. [/B][/quote] [B]A Pandek dalej czeka...zeby tylko mu sie udalo. I zeby domek sie znalazl.[/B]
  25. Ciocie pamietaja o kremowej sunieczce....jakze by inaczej.
×
×
  • Create New...