-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B][QUOTE] [B]Temat: [/B]Re: Mróweczka [B]Data: [/B]Pn Września 25 2006, 2:08 pm [B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam, trochę wieści o malutkiej Damulce Otóż Damulka znalazła sobie swój kącik obok ksiązek na regale i tam siedzi nie widziana przez nikogo.w nocy wychodzi tylko po to by spać ze mną. Zaczęła lubic wychodzenie na dwór. Zielona soczysta trwa ja zachwyca i lubi w niej buszowaćczasem jej w tej trawie nie widać. Ale mimo wszystko nie jest w pełni zaklimatyzowana. Najlepiej jest kiedy ja jestem blisko. Bardzo się pilnujei juz wie gdzie mieszka bo po zrobieniu tego czego potrzeba biegnie pod drziw klatki schodowej PozdrawiamMalgorzata [/QUOTE] Brawo nasza Mrowcia, robi sie coraz odwazniejsza :p kochana mala sunia, niewidoczna nawet w trawie...:evil_lol: [/B] -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Moge tylko podniesc Sprocketa.. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop! Bialo-czarny Psiaczek Szuka Domku. -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
Ulka18 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2824/pict3708dj6.jpg[/IMG][/URL] Tanitko, mysle, ze nastepnym razem powinnas z TZ pomyslec o wyposazeniu dla Stefci. Moze i wody nie lubi, ale z Panciem na pewno by poplywala :evil_lol: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandek sie zmienil, mnie juz rozpoznaje, cieszyl sie strasznie jak mnie zobaczyl :p dokladnie wylizal mi rece przez kraty...to juz nie ten sam pies co kiedys w boksie na tylach schronu... [img]http://img104.imageshack.us/img104/1501/p1011329re4.jpg[/img] -
Ja zrobilam troche nowych psiakow, akurat p.Kierownika nie bylo, bo byl w lesie po drewno na zime. A tylko z nim robi sie naprawde dobre zdjecia, na smyczy, na rekach. Poza tym nie dziala strona glowna i galeria (juz pisalam do Murki w tej sprawie), wiec na razie nie moge wlozyc niczego na strone. Wyglad schroniska w duzej mierze zalezy od boksow i ich wyposazenia. Stojaki na wode zrobily swoje, nie ma juz takiej ilosci przewroconych garnkow. No i budy to jednak spora zmiana. Teraz przywiezlismy osiem. Mam nadzieje,ze to nie koniec (prosze trzymajcie kciuki za kolejna serie bud). Niestety budy to duzy koszt,wiec schroniska nie stac na zamowienie u stolarza. Tylko sponsorzy moga pomoc psiakom w przetrwaniu zimy w cieplych,nowych budach.
-
[QUOTE]Od: mtoz <[email protected]> Temat: adopcje Data: 23 września 2006 13:27 [COLOR="SeaGreen"][B][SIZE="4"]Pies z Tarnobrzega amstaf znalazł się własciciel. Adoptowano suczke kręconą czarną ,co była niedawno sterylizowana.[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE] Takie mam wiesci ze schroniska. To ta sunia, ktora dziewczyny z Rzeszowa wystawialy na dniach Mielca.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, to metoda malego ciecia. Nasz wet tez tak robi, jak sunia nie za bardzo otluszczona. Wklejalam zdjecia na mieleckim watku. Super metoda, sunia po 24 h juz gotowa do normalnego zycia. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa, z przyjemnoscia przeczytalam Twoja opowiesc o Marylce. Niesamowita dziewczynka. Spacerki jej w glowie, jedzonko, swoj wlasny boks z Meteorem. Jesli chodzi o sterylke to moze ta metoda to spy hook, male ciecie i zabieg przy pomocy specjalnego haka? Szybko sie goi i sunia dobrze dochodzi do siebie. Widzialas jakie Marylcia ma ciecie? -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop! Baronek czeka na dom. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A jak sie Wam Zuzia podoba? SLodka, prawda? [IMG]http://upload.miau.pl/2/3686.jpg[/IMG] -
No to sie porobilo :-o Bedziecie musieli poczekac ze sterylka, 2-3 miesiace. No i sunia w czasie cieczki ma rozne nastroje :cool3: nie wiadomo jak sie zachowa, w zaleznosci od dnia cyklu. Badzcie ostrozni na spacerkach.
-
Bo jestem handlowcem z zawodu :evil_lol: P.Kierownik jest w lesie, ale na pewno odczyta wieczorem maila. I jutro budki powedruja do boksu 149. Cene budy podam w nastepnym tygodniu.
-
Ewatr, napisalam do P.Kierownika, zeby dal 2 budy do boksu 149. Wiec Twoja sunieczka bedzie miala nowe mieszkanko. A ja sie zorientuje o koszt budy tej wielkosci i sie dogadamy miedzy soba. Nowa budke za Twoje pieniazki dostanie inna psina. Moze tak byc?
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki Ewuniu za dobre wiesci :p niech sie kuruje Marylka dzielna sunia :p -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny tz. Ewka i Gonia, nie wiecie jak Maryla po nocy? Jak sie czuje? -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ta druga mordka to slodka Zuzia [img]http://img167.imageshack.us/img167/9661/p1011331ki3.jpg[/img] -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Cd zdjec...prawda, ze slodki jest nasz Pandus?? [img]http://img104.imageshack.us/img104/4325/p1011324ye6.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/1501/p1011329re4.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/9411/p1011330ne6.jpg[/img] -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A to Panda dzisiaj, mieszka z Zuzia-Onkojamka oraz malutka sunia czarno-biala. To nie ten sam piesek :p jest wesoly, zywiutki, ruchliwy, cieszyl sie na moj widok. Tu zdjecia nosow przeciskajacych sie przez siatke [img]http://upload.miau.pl/2/3686.jpg[/img] -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Tak Hienka spedza wiekszosc czasu, gdy sie stoi kolo jej boksu :cool3: pozycja jak najblizej siatki i prosba w oczach : miziaj mnie :p [img]http://upload.miau.pl/2/3684.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/2/3685.jpg[/img]