Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. czekamy czekamy :klacz:
  2. no proszę ale spacer polowo mokotowy super i Szpilosława jak błyszczy sobie hihihi :lol:
  3. fajny prezent i piękny obrazek
  4. agabass

    Spacery

    coś wymyśle :wink:
  5. biedactwa piękne i takie smutne oby znalazły dobry dom
  6. agabass

    Spacery

    Ja wyjeżdżam 11 sierpnia na parę dni jeżeli chodzi o spacer 6-7 to wolę chyba 6 bo 7 też będę w trasie więc nic z tego nie będzie ale na 6 możemy sie [b]Asiaczku[/b] umówić
  7. zupełnie jak jego Pani :lol:
  8. agabass

    Cirneco dell'Etna

    cudne ucholki
  9. no to powodzenia życzymy
  10. Asiaczkowe fotki Wypuść mnie proszę :D [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10623_751082.jpg[/img] Chyba mało ma miejsca koleś :wink: [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10624_751110.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10625_751140.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10626_751166.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10627_751224.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10628_751247.jpg[/img]
  11. wspominał o pysznym maminym mleczku aż się oblizywał a pieluchy ściągał jak nikt nie widział hihihi
  12. ale zdjęcia super fajne szczególnie łóżkowe
  13. [quote name='dbsst']http://img66.echo.cx/img66/7261/img22564er.jpg [url]http://img269.imageshack.us/img269/2594/obraz1902qu.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/3407/obraz2250rv.jpg[/url] [url]http://img164.echo.cx/img164/2366/obraz0920ll.jpg[/url] [url]http://img229.echo.cx/img229/9241/obraz2296og.jpg[/url] [url]http://img113.echo.cx/img113/315/obraz0312ew.jpg[/url] wyciagnelam kilka zdjec z topiku :D a Natala ma swojego pieska od niedawna goldenka :D[/quote] no pikne fotosony i jaka Szpila gwiazda
  14. gratulacje i dużo szczęścia życzę maluchom i ich rodzicom psim i ludzkim hihihi [b]anetta[/b] tak powinien wyglądać orginał :lol: na każdy dzień inna rasa
  15. nie za ma co :lol:
  16. [b]Asiaczku[/b] jasne Zajrzyj tu [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url] . na maila też Ci przesłałam. Pozdrawiam
  17. [u]Asiaczkowe pociechy[/u] (od lewej) Felmeria + Hipka + Farik = Siła spokoju. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10605_635993.jpg[/img] Dwa Łebki, biegnące po I miejsce w konkurencji "Najlepsza Para Hodowlana". [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10606_636029.jpg[/img]
  18. [b]Asiaczku[/b] proszę bardzo. Gusio, szkoda że tyłem. Ale i tak tyłeczek ładny, prawda? [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10607_636050.jpg[/img] Co tam masz? [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10608_636065.jpg[/img] A może ona chce buzi? [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10609_636084.jpg[/img] To jak, dogadamy się? Ja ci dam ciastoeczko, a ty się ładnie zaprezentujesz na ringu, co? (rozmowa Savannah z Hipką). [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10610_636103.jpg[/img] Co ty taki pognieciony? [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10611_636148.jpg[/img] no proszę ale fotki i śmieszne teksty Asiaczkowe :lol:
  19. najdrożej jest w wakacje na mazurach i nad morzem hihihihihi [b]Asiaczku[/b] wybierasz się na wystwę w Wawie
  20. [b]Asiaczku[/b] niestety reszta zdjęć które przesłałaś nie otwierają się u mnie
  21. trzęś portkami :lol:
  22. [quote name='Asiaczek']Tak jest. [b]Agabass[/b] przywiozła i odwiozła księżniczkę Hipolkę, a [b]Kadziumia[/b] pięknie zaprezentowała ją na ringu. Obie dziewczyny (Kasia i Hipka) na ringu wyglądały superowo!!! A na zdjęciach zrobionych przez Matagi, obok ringu widać Agabass jak z zazdrością patrzy na Kadziumię biegającą i ustawiającą Hipkę. Pewnie w myślach przymierza się (Agabass) do przyszłych wyjazdów i wystaw. Trzymam kciuki za myśli Agabass. Pzdr.[/quote] Jak będę miała swoją małą Gandhi no to zaszalejemy na ringu a do tego czasu cichosza A i widziałam te fotki haha niezła z nas rodzinka Marcin Aga i Gom kibicują jak mało kto.
  23. i tu się mylicie szkolony przez specjalistów jako [b][color=red]CICHY BOJOWY PIES POKOJOWY [/color][/b] Baskokomandos Gomandos
×
×
  • Create New...