[quote name='Basenji'][img]http://img282.imageshack.us/img282/284/p91077378anim0em.gif[/img]
Dopiero teraz dopatrzyłem się, że gomez wahluje jęzorkiem
Wspaniałe.
Zdrówko[/quote]
Dobrze, ze baskomaniak sprostował, że to nie Gomez tylko Urwis. Gom nie ma tyle bieli na pycholu. Oj Basenji, a mówią, ze meżczyźni są wzrokowcami i do tego spostrzegawczy. :lol: