Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Strasznie mi przykro Już miałam nadzieję, że przyjedzie i zacznie nowe lepsze życie tutaj.. Dlaczego niektóre istoty mają tak bardzo trudne życie?
  2. Grafcio całkiem nieźle. Oczywiście pysio trochę obolały i antybiotyk oraz przeciwbólowe będzie musiał brać przez kilka dni. I dzisiaj bez jedzonka.
  3. Grafcio dzisiaj miał wreszcie zabieg zębowy. Już po wszystkim. Zostały usunięte 3 zęby oraz z zupełnie drugiej strony też działanie było, bo miał mocno zapchane gruczoły okołoodbytowe. Na razie jest wciąż w lecznicy, więcej wieści wieczorem.
  4. Jak ludzie sensowni, to nie odmawiałabym im z powodu 3 piętra bez windy. Nie przewidujmy samych najgorszych scenariuszy, nie z takimi rzeczami ludzie sobie radzą. Poza tym to młodzi ludzie, mają siłę w razie czego.
  5. Mari, Nesiowata, Tianku, Ewa Marta - z całego serca dziękuję Wam za pomoc. Wiem, że same macie duże wydatki związane z Waszymi zwierzami - tym bardziej dziękuję Wam za każdą złotówkę.
  6. Serdecznie dziękuję, pieniądze już mam na koncie
  7. Cóż za wspaniały widok! Łatuś na takim fajnym spacerze! Bardzo pięknie i elegancko wygląda. No pasuje tam jak ulał
×
×
  • Create New...