Oooo Sandra wreszcie się tutaj zalogowałaś ;) :D
Masz jakieś specjalne życzenia co do fotek??? :wink: (nie martw się, jak Kasia pozwoli, to Nesię Ci sfotografuję :lol:) Moje fotki pojawia sie trochę później na forum (na gg Ci powiem dlaczego;)).
Godelaine powodzenia na wystawce. mam nadzieje, że suńka nie przerazi się halą i pięknie się zaprezentuje :D