Ja troszkę z opóźnieniek ale dopiero teraz mam dostęp do netu
Rebellia :calus: - naprawdę ( za bannerek, te Twoje bannerki są naprawdę wyjątkowe, bo i wyjątkowe psiaki na nich :lol: )
bunia na forum.gazeta.pl Staruszek już ma swoje ogłoszenie, jego temat został nawet podwieszony tak, że nie spada :)