Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Jutro jadę do schroniska, jutro przekażę informację do Wrocławia i pozostaje tylko czekać...
  2. To jeszcze nie jest pewne i może nie powinnam o tym pisać, żeby nie zapeszać ale nie mogłam się powstrzymać :oops:
  3. Też trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  4. Antoś, wracaj na górę ! Dom pilnie potrzebny !
  5. Panie są z Wrocławia. Decyzja jeszcze nie podjęta. Rozmawiałam telefonicznie i opiekunka wydała mi się odpowiedzialną osobą. Muszę się jeszcze dowiedzieć paru szczegółow na temat Wienia, przekazać i będę czekać na decyzję.
  6. O rany....nadzieja!! Kora, Wienio poradziłby sobie w mieszkaniu prawda ? :)
  7. O nie.....przenieśli go....i to akurat tam :shake: Bosze..trzeba go stamtąd wyciągnąć jak najszybciej....
  8. Odezwała się na allegro sympatyczna dziewczyna, która będzie szukać Wieniowi domku na Śląsku... może się tam uda?
  9. Pokaż się na pierwszej stronie...
  10. Niestety nie zobaczę się z Wieniem w tym tygodniu ale zapewne Kora bądź ha.ga wymiziają i dokarmią żarłoka ;)
  11. Przypominam o specjaliście od ucieczek i demolki ;)
  12. Do góry Antoni !
  13. Pele :lol: :thumbs: Bardzo się cieszę z jego postępów. A co mówi o nim treserka?
  14. Doddy dała kilka ogłoszeń. Poza tym chyba nic się nie dzieje.
  15. A jak Antoś się sprawuje? [SIZE=1]Przelałam mu małą kroplę pieniążka...[/SIZE]
  16. Zupełna, kompletna, okropna cisza :( Ale napewno się uda, Wienio jest zbyt kochany, żeby nie znalazł domku ;)
  17. Oki, to mamy chłopaka na allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88756214"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88756214[/URL] Doddy, a może jakieś nowe informacje o Antku? Czy narazie to co w ogłoszeniu jest aktualne?
  18. Wieńko podczepiony w allegro u samych szczytów. Teraz jak nie będzie żadnego telefonu :mad: .
  19. Antoś, hop, hop. Doddy, czy jak wystawię Antka na allegro mogę wykorzystać treść Twojego ogłoszenia i podać Twoje namiary?
  20. Naprawdę ciężko mi się dogadać tam w sprawie Wilka...no chyba, że nie mam siły przebicia..sama nie wiem...ale już jak psa nie ma pod przypisanym mu numerem boksu to mogiła...
  21. Wilk przez ostatnie tygodnie był w ocieplanych budynkach gdzie był leczony. Nie miałam tam dostępu jako wolontariusz. Udało mi się wejść na 3 sekundy, żeby zostać przepędzoną. Pytałam opiekuna o Wilka ale szczerze mówiąc nie wiem czy rozmawialiśmy o tym samym psie. Niestety..nie widziałam go już bardzo długo. Dowiadywałam się za każdym razem, że jest leczony i że nie mogę go zobaczyć a tym bardziej wyjść z nim na spacer. W ostatni weekend dowiedziałam się, że 5 dni temu leczenie zostało przerwane i jest pod obserwacją... został przeniesiony do ogólnodostępnych boksów. Spytałam szczęśliwa o numer klatki gdzie przebywa i się dowiedziałam... Niestety nie znalazłam go. Drugi raz pytałam w biurze adopcji i okazało się, że chodzi o budę...w tejże budzie i w żadnej innej na placu z budami go nie było. Przeszłam po Paluchu popytałam opiekunów bo niektórzy go kojarzą..ale ostatnie informacje od nich były takie, że Wilk jest w ocieplanych budynkach. Być może tego samego dnia, w którym go szukałam przenieśli go jeszce gdzie indziej i jeszcze nie zdążyli uaktualnić danych. Będę go szukać w tę sobotę lub niedzielę. Przepraszam zainteresowanych, że tu piszę tak rzadko ale jak widzicie nie bardzo mam o czym...a już napewno o niczym pozytywnym. Przepraszam Cię Wilku, że tam siedzisz ciągle a ja nie umiem Ci pomóc...
×
×
  • Create New...