Bosze... najgorsze, że takich psiaków jest bardzo dużo i większość z nich odchodzi w tak strasznych cierpieniach...
Znieczulica ludzi jest powalająca... 0X
Michałku życzę Ci duuużo ciepła i normalnego, kochającego domu !
Wystawiłam psiaka na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58309930[/url]
W porządku? Czy dać tam kontakt do jakiejś konkretnej osoby?
W niedzielę postaram się porobić lepsze zdjęcia Nerkowi. Ciężko samemu będąc na spacerku zrobić mu ładne zdjęcie bo ciągle z nochem przy ziemi szuka jakichś skarbów i wogóle interesuje się wszystkim tak, żeby tylko nie spojrzeć na aparat. Na spacerkach unika wzroku i oddaje się w całości przyjemności spacerowania, dopiero przy budzie ze smutkiem patrzy w oczy i zaprasza do pieszczot.
Narazie żadnego odzewu w sprawie Nerusia. :(
Niech to...zadzwonili do mnie z firmy i muszę być jutro w pracy...Dopiero w niedzielę uda mi się dotrzeć na Paluch..
Czy ktoś może będzie szybciej na Paluchu, żeby się dowiedzieć coś na temat bezłapkowego ONka? Dotka znasz wogóle charakter tego psiaka?
Dotka, nie ma sprawy. :D
Śnił mi się dzisiaj bezłapkowy Onek, który jest na Paluchu, będę musiała go jutro poszukać bo odkąd zmienił miejsce nie wiem co się z nim dzieje, czy został zaadoptowany czy jest gdzieś przeniesiony...