:hand:
Ale ci dobrze Iwonko :) A ja z chęcią miałabym ...ciut więcej ale ...no właśnie . Może kiedyś jak intensywnie popracujemy z córką nad ..opornym to się uda :P
[quote]Trzeba było widzieć rano to powitanie suniek. One już barzdo zżyły się ze sobą, chociaż to dopiero 2 i pół tygodnia odkąd Mika jest u nas.[/quote]
No i czego stresuje ....biedactwa ? Czemu z Tobą ??
No chyba że córce juz miejsca zabrakło :lol: i dałaś jej choć raz się wyspać :)