-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]dziękuje wszystkim za życzonka -buziaczki [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] Piotrze..jaki romansik:roll: miło ze wkoncu wpadles:razz:
-
Locusiu tesknimy:-( Pietrek tychcesz chyba wperdy dostac:mad:
-
biedny swistak:shake: cale zycie przy sreberkach:shake: dziendoberek ;)
- 78403 replies
-
debe robi super zdiecia i jest super skromna :D
-
[quote name='dbsst']a nioe zdziwiłabym się wcale w końcu musi się jakoś podlizywać :lol: :evil_lol:[/quote] haha a ja bym sie zdziwila i to bardzo:crazyeye: haha
-
[quote name='dbsst']a co ten wiewior robi pod tym drzewkiem :cool3:[/quote] haha on robi siusiu jak kotek ale ciiii;)
- 78403 replies
-
haha no nie kaleki z was ludziska:eviltong: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[quote name='XXL']ale czy ja sie smieje oj nie ja tam grzeczny jestem hahaha :diabloti: :eviltong:[/quote] tak tak grzeczny :p -
ooo to ja widze ze rodzinka państwa R. ktoszke kaleczna jest:lol: :evil_lol: a jak kuba?? cos z kolankie ma? czy si ejeszcze trzyma chłopak ;) ??
- 78403 replies
-
haha kufy boksikow sa stanowczo za krotkie na jezyki :evil_lol: tigra tez czesto wywala go jak spi
-
[quote name='XXL']spokoinie do czasu podrosnie i bede miala takie glupi gdzies albo glapnie faflami i panienki bede sikac ze strachu ze im yorka zje hahha ;D:p[/quote] haha chyba ze sie bedzie bac malusich pieskow:lol: :evil_lol: to by bylo przekomiczne jak by uciekala przed yorczkami:evil_lol:
-
[quote name='Patka']evaxon nie mów hop :evil_lol: bo pewnego dnia znajdziesz pod drzwiami spory koszyczek z Lokersem w środku :evil_lol:[/quote] :D:D oj ja Locersa z chcia przyjme pod swe skrzydla :evil_lol: Alu ale on szczesliwszy bedzie przy swojej pannie :evil_lol: :mad:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:bo ja mam tysz chore kolanko :cool3:[/quote] haha no prosze prosze :D moze zalozymy klub chorych kolanek :evil_lol: ;)
- 78403 replies
-
wczesniej mialam suczke qtora polowe psow atakowala i obszczekiwala -niebala sie niczego :diabloti: a teraz mam bojodudka i przylepe :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:dzisiaj mnie te 2 głupki władowały w zaspę po kolana , a raczej wolałabym nie szukać aparatu w sniegu :razz:[/quote] haha Alu ty cos ostatnio czesto w sniegu lądujesz:lol: moze niech Ozzulek tobie cyka fotki napewna beda smieszne:lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']Nie chce was martwic ale pieski sa pamiętliwe Lilith większości jamniczków szcególnie wrednych suczek nie cierpi długo ich unikała wręcz sie bała aż :diabloti: niestety przy glupocie ich wąłscieli jest to nieuniknione ...[/quote] achhh Patka niestety wiem o tym.... :shake: co do jamnikow to moja Tigra je poprostu uwielbia:loveu: szkoda ze jak chce sie bawic i walnie takiego jamniora łapa to ten ucieka :lol: chyba za duzo sily ma ta moja kobiecina:evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']ochhh...:shake: ale powiem jedno - Piotrek byl fajnym kolega... bedzei mi go brakowalo... :evil_lol:[/quote] czy to znaczy ze moge zaadoptowac Locersa??:evil_lol: wkoncu kocha Tigre :D
-
naszczescie te male bestie tylko obszczekaly Tigre:evil_lol: ale ona si epanicznie boi takiego szczeku:shake: haha tigra 3 razy wieksza od trzesidupek a zwiewa gdzie pieprz rosnie:lol: pani mnie przeprosila i poklepala i wyglaskala Tigre a na te swoje bestie zaczela wrzeszczec:diabloti:
-
[quote name='Cimi']Nikt :cool1:, ona ładnie patrzy.. kiedy zapodam jej komende :lol:[/quote] komenda pt. "Fionka stoj i udawaj ze ktos idzie;) "
-
wlasnie wrocilam ze spaceru z Tigra stadko ratlerkow i yorczkow napadlo Tigre przerazliwe szczekajac pies mi prawie zawalu dostal :shake: skomlala szarpala sie potem jak juz odeszly psy ciagnela do domu tak ze sie dusila (bo byla na smyczy) cos okropnego ... :shake: Cimi mitez ostatnio The server sie pokazuje :angryy:
-
na-słu-[B]chu-j[/B]e ooo i przeszlo tez :lol:
-
śpiochy z nich :eviltong: Piotr przyjdzie powie ze zapracowany a wszyscy ..biedny pracuś włuczykij:diabloti: haha oj ale nie tym razem nie tym razem Piotrze przyznaj sie ze leń z ciebie:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]wiewiór[/B][/I] [I][B][IMG]http://img423.imageshack.us/img423/594/poddrzewem0or.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] hahaha teraz tak skojarzylam ze koty przyjmuja podobna poze jak robia siku :D hehe ogonek do góry i drzewko podlane ;)
- 78403 replies
-
hehe Alu to moze wkoncu przewidzisz ze jak wezmiesz aparat to bedzie fajna zabawa :D a Ozzulkowo wiewiorowy ogon poprostu przezabawnie antenkowy :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a czegóż to Tigra tak nasłu****e :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]Ewa bo na dogo to cenzura wypipkowuje takie słówka , ale dupa można napisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] Tigra nasłu****e odglosow za oknem :razz: haha domyslilam sie ze cenzurka jest :D ale naslu****e to przeiez ladne slowko:evil_lol: dupa dupa dupa dupa dupa dupa [SIZE=1](musialam wyprobowac:lol: haha)[/SIZE]