Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']i co dalej???????[/quote] najchetniej nie robila bym nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co bedzie to zobaczymy ;) kolorowyyychhhh:loveu:
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]widziałam mokrą i szczesliwą :loveu::loveu: [URL]http://images48.fotosik.pl/14/027d342b01dd6c0d.jpg[/URL] ona jest niemożliwa :evil_lol::evil_lol: co za nurek [/FONT][/B][/COLOR][/quote] :loveu: hyhyhy no coo kopała i jej kamien wpadł do wody ...musiala go wiec wyłowić:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='rwpb']Obglądłem wszystko :loveu: Pływające gołębie i te z długą szyją, zachody wszystkich słońc, fale i port. Tigra - Norek :evil_lol: Dlaczemu????????????? A właśnie, że pojechaliśmy :lol:[/quote] :multi::loveu::loveu: ooo foch :obrazic:
  3. [quote name='Vectra']chwaty się uodporniły na świnskie raciczki :evilbat:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to moze kwiotki teściowej tez kiedys sie uotpornia :evil_lol:
  4. [quote name='Menrzuś']nawet bym nie smiał dobijać :roll: Jak to tracisz pracę? To była czasówka?[/quote] umowa mi wygada z polowa listopada:roll::roll::roll::roll:
  5. [quote name='Menrzuś']bidulka :glaszcze:.....a kiedy będziesz miała czas z Tigrą na pola pójść, nie mówiąc juz o dogo? :shake:[/quote] :placz::placz::placz:nie dobijaj :placz::placz::placz::placz::placz: :roll: w polowie listopada trace prace wiec moze znajde troszke czasu:evil_lol: [quote name='Iv_']wyśpisz się na........emeryturze :evil_lol: :p :diabloti:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz:
  6. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ewo a co u ciebie tak zielono
  7. [quote name='Menrzuś']....bo nowy tydzień? :-o[/quote] bo poniedziałem :roll: trza wstac do pracy :roll: a w weekend szkola mi sie zaczyna:placz: juz załuje ze poszlam znowu sie edukowac:placz: kiedy ja sie wyspie:mdleje::placz:
  8. [quote name='Menrzuś']Grunt to dobre samozadowolenie - wtedy wszystko jak z płatka idzie ;) [/quote] taaa niestety samozadawalac sie od jutra juz nie bede :roll::roll::roll::roll:
  9. [quote name='Iv_']aaaaa to taka uczynna duszyczka jesteś ;) :diabloti:[/quote] owszem jestem:evil_lol: [quote name='Menrzuś']Nie wiedziałaś, że Effffa to chodząca dobroć? :crazyeye:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Menrzuś']I taka spocona między ludzi pójdziesz? :crazyeye:......:shake:[/quote] a cooo ... :cool1: ladnemu we wszystkim ladnie...nawet w spoconyh oczach:evil_lol:
  11. [quote name='Iv_']Chcesz go oczu pozbawić tym antyperspirantem :-o, czy to ma być takie zamydlenie oczków tylko :evil_lol: :cool3:[/quote] ja tylko chce pomoc i sprawic zeby mu sie tak te oczy nie pociły :razz::razz::razz::diabloti: [quote name='Menrzuś']mam nadzieję, że też tak stosujesz - idealna metoda :evil_lol:[/quote] :lol: jaaa?? no co ty:evil_lol: ja sie pocic oczami moge :eviltong:
  12. [quote name='Iv_']do oczu :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/quote] no cooo :evil_lol: [quote name='Menrzuś']Prze pachy do oczu......nie znałaś tego? :diabloti:[/quote] :grins:hyhyhy
  13. łohohohoho ale nochów :loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Menrzuś']tylko oczy mi się spociły :eviltong::p[/quote] to antyprespirantu użyj :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. [quote name='Menrzuś'] wzruszyło mnie to do łez :diabloti:[/quote] nie badz mazgaj:razz::razz::diabloti:
  16. cze Alll wpadłam na serniczka jakiegos:cool3::cool3::cool3::cool3: foty widziałam:loveu:
  17. siema :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]szkoda że taka tu cisza.... i brak uaktualnień w spisie treści :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to bys cos dobrego zrobila i wlepila przepisik :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  19. [url]http://images6.fotosik.pl/288/76d8a723c30ef7f9.jpg[/url] fjuu fjuu jaki dumny Pan Leguś :razz::razz::razz::razz:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/278/5a9eb4f114bfb1e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/14/d27955c795a03610.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/369/cb15e56b115618ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/14/027d342b01dd6c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/14/232421cce0b85491.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/279/34e1e2dd701a259f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/14/bef7e93ed366e555.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/279/3a6c5981c6b81378.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/278/17a9022693f3b9ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/14/ad4ec340af0d5096.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widziałam prawie Rosołki :pi Tigrę dzisiejszą :p...jak łapka ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hej widzaca wiele:multi: łapka juz dobrze moze chwilowo ja bolala bo juz nie kuleje :p [quote name='Alicja'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/279/749bb31a851e540f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyniosłam Ci listeczki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oja oja oja jakie sliczne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/14/9a5c11abe3540a73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/369/51b3f0c2409d2b52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/278/beaa8a7607cf938e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/14/3ab7e158db3c00f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/278/55c4a3a677314216.jpg[/IMG][/URL]
  23. przyszlam na listka:multi: bo u mnie jeszcze ni ma kololowych:razz: gdzie niegdzie tylko ale to takie nijakie:cool1:
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] cześć :multi::loveu: jasne że Ciebie zaadoptuje ;) :loveu::loveu: będziemy tworzyć szcześliwą rodziną opartą na zamiłowaniu do pierników :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale bajer:D sniadanie pierniki obiad pierniki kolacja pierniki gwiazdka pierniki urodziny pierniki dzien dziecka pierniki o w morde:errrr:
×
×
  • Create New...