-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
fjuu fjuu ale wypasione lisy polarne :razz:
-
czesc kudłacze
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc żółty gilku, czesc slicznotko :) -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/430/523b22d8d60f0b42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/43/73a234bcb47d940a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/430/d4050700ccdf0ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/833990973b09ce89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/307/51d3285c531863c7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/0b0e2a6376600444.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/308/dfb58ba3dc4361d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/fb0f3448c7d103dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/40caad5716b90ec1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/43/a1e42ca4cf6d1763.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/a5938dce5bbacaf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/fbb4841cbe3d2da8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/43/096f370cf794de88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/2cc8e5703f59d333.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/b6cf653b0f3fce49.jpg[/IMG][/URL]
-
czesc wy moje poczekajki :loveu: znalazlam chwile czasu to i jestem .. heh.. no tak czas to ja caly czas mam ale sil mało :( staram się z calych sil nie myslec .... ale tak wiele rzeczy przypomina ... niewiadomo kiedy wracaja wspomnienia ... czy kirdys ten ból minie?? :-( tak bardzo chciala bym żyć normalnie :-( sesja za pasem a ja nie potrafie przyswoić najprostrzych rzeczy :roll: wczoraj bylam w kinie na "komedii" .."ile waży koń trojański" - myslalam ze sposmieje troszke ale komedia lipa na maxa:roll: Tigra no cóż ... swieta tez ma nie ciekawe przezemnie :roll: nawet nie zdążyłam jej kupić prezentu :shake::shake: o spacerach ze mna tez juz chyba zapomniała :roll: no ale wynagrodze jej to juz niedługo... tymczasem żeby troszke rozweselić tego blożka kilka fotek Tigry z 14 grudnia :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/307/bf703a253621604d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/43/e60462ad058d5a0c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/425/ab9cf269eef75b47.jpg[/IMG][/URL] tu widac nasze klopotki z oczkiem :( znowu nam wyskakuje [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/8f427d8bf633b380.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/9443429814740e22.jpg[/IMG][/URL]
-
helołłłłłłłł jakies foteczki ze światecznych spacerkow to tu beda? czy mam iść dalej;)?
- 78403 replies
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czesc GizMuchy poświątecznie :)) -
jak miło zobaczyć szczęśliwą rodzinke na zimowym spacerku :loveu: czesc Appelko , widze ze u was snieg:razz: u nas wiosna ... tylko słonka brak :roll: Alusia rośnie jak na drożdżach :loveu:sliczny krasnoludek :loveu: [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][/CENTER]
-
dziękuję serdecznie za pamięć mam nadzieje że mi wybaczycie brak życzeń w waszych galeriach... ale te święta są najsmutniejszymi świętami w moim życiu ... mam nadzieje że wasze minęły spokojnie .. jeszcze raz dziękuję za pamięć, mam nadzieje że wkrótce wrócę na dogo bo mi się tęskni za wami :(
-
gratulacje Madziu a tobie Pawciu współczuję hihi :*
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czesc Kochani -
czesc Barówa.. brzuchol pełny??
-
witajcie dziekuje ze zagladacie... rwpb niestety w tym przypadku ciezko jest sie nieprzejmowac.. uwierz ... teraz sprawa nie dotyczy błahostek.. Ci co wiedza moga to potwierdzic [RIGHT]:-( [/RIGHT]
-
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]witajcie..... czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co się ma stać.... czasami wydaje nam się, że pewne kwestię nas nie dotyczą.... przejmujemy się błahostkami .... robimy z nich wielkie problemy... i wtedy zaczynamy rozumieć, że nie tędy droga... że inni mają gorzej, że powinniśmy stawiać wszystko na jedną kartę.... i ja tak zrobiłam ... zrobiłam i to był błąd proszę przemyślcie wszystko 100 razy zanim zrobicie krok na przód [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Osssszzzz ty:mad:......Orzeszku:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hyhyhy :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wiedziałam że się ucieszysz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz sie doczekac nie moge :evil_lol::lol: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie cygań! Przed chwilą mi tu smrodziłas:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no tobie :roll: nie sobie:evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak to co? Dziadka do orzechów:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] :grin: :grin: :grin: jupi jupi -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Może dla Ciebie......ja nie toleruje dymów...zadnych!:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tysz:roll::roll::roll::roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To już wiem co Ci gwiazdka przyniesie:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3:coooo???:diabloti: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No co.....to tysz bierne palenie:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: hmmmm ale to dosc przyjemne bierne:roll: