-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale jak się te dwie tam w środku spotkają........to siwy dym, czarne chmury :diabloti:[/quote] u mnieeee????:crazyeye: to az strach pomyslec co u Ali bedzie:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie robie wstecza nadal u mnie lało mam nie teges humor wypiłam 3 kawy 3 herbaty 1 kompot i 2 piwa :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze sr......biegunki dostaniesz :shake:.....:evil_lol:[/quote] po zielonej herbacie sie sikac chce a nie sr.. biegać :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']może to barszcz był? :diabloti: pewnie juz sie pocisz na czerwono :crazyeye:[/quote] eeeee nieeeeeeeee teraz pije zieloną :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Normalnie cud-malina :multi: To chyba dlatego, że Ci się skończyła :diabloti:[/quote] no nieeeee tylko nie mow ze to ta czerwona herbata mnie wpedzila w depresje:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ooooo ooooo, albo i więcej? jakie Ty masz dobre serduszko.... ajajajajaaaaaaj :evil_lol:[/quote] takkkk jestempiekna wewnątrz i na zewnatrz :loveu: jestem szczupła i nie mam zmarszczek pomimo ze mi sie czerwona herbata skonczyla..... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ładna pogoda dzisiaj była, nieprawdaż? :diabloti:[/quote] no tam u was zajedwabista:diabloti: u mnie nie koniecznie:cool1: ale i tak jestem szczesliwa bo inni mieli piekna:razz::razz::razz:ooo jaka ja z tego powodu szczesliwa jestem oooo o ooo o:roll::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A to się razem zgadajcie - ja tam nic nie wiem :diabloti:[/quote] to ci mowie przecie:diabloti::diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jak goopia....piersią Ją zasłonie przed pomówieniami :mad: [SIZE=1](przecież to nie jej wina :lol:)[/SIZE][/quote] no jak ni ejej jak jej ... jak ma zimnego kalafiora to niech go podgrzeje :razz::razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] noooooooo.....mówię Ci :diabloti:[/quote] goopia apelka:megagrin::errrr: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jabłuszkowa się nudziła.....no i kalafiory ma zimne - więc rozumiesz :evil_lol:[/quote] :hmmmm: aaaaa kalafioryyyy :splat: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Boszzz :mdleje: mój tato ma opis na gg ... " Franiu pokaż dziadkowi medale" :evil_lol:[/quote] :grin: buahahahahahahahaha :grin: cze Ewo:multi::multi::multi::multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a co wy tak od rana gadacie??:razz: nie macie co robic??:roll::roll::roll: -
fjuuu fjuuu ile tatuuuuuaszóf:razz::razz::razz:
-
[quote name='zuzolandia'] [FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=#4b0082]jaakby cio to foty na wsteczu :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] jupi jupi na wsteczu :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:multi::multi::multi::multi: -
jaaaaa ale Alusia słodziusia dzidziusia w tej sukienusia:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dalszy ciąg wodno plażowych fotek :loveu: :multi: piekne :loveu::loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/13/0dc25823c28f116b.jpg[/URL] tym miłym akcentem powiem Wam Dobranoc :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :multi: dzien dobry [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed].................moczyłaś się?? że Cię rodzice w bunkrze zamykali?? [/COLOR][/B] :diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=DarkRed][B]fotecki sliczne[/B][/COLOR] [U][URL]http://images25.fotosik.pl/277/73375e6031219c15.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]a tu jaka slicna miła dziecynka[/B][/COLOR]:razz:[/quote] hahah nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee z Bratem sie bawilismy w wojne:diabloti: :loveu:nooo i "lekko " podpita:diabloti: [quote name='agbar']ach:loveu:ten zachod slonca nad morzem:loveu:ach:loveu:[/quote] achhh ochhh echhhh:loveu::loveu::loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeeeeeeeeee nowy banerek se strzeliłaś..........nie pogadasz no no no:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] 8)hyhyhy noooo jestem wrocona:mdleje: po pracy poszlam do fryzjerki .... siedziałam poltorej godziny :mdleje: ale naszczescie nie mam juz prawie popalonych rozjasnionych włosów:multi::multi::multi:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
wcale a wcale nie podobaja mi sie twoje wakacje :obrazic: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: zgupiałaś .....piechotą :roll:.......tam się jedzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara: troszke ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']nie:grins:[/quote] nieszkodzi .. i tak wiem ze ty wiesz ze ja jestem wyjątkowa :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ja chciałabym jutro wyciągnąć TZta na Bezludzie ... Ozzy jest niewybiegany ... a ja potrzebuję relaxu po 9 godzinach w pracy .... no i jakby nie padało byłyby fotaski :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to ja jestem jak najbardziej za zebys tam poszła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']eeee....:hmmmm: ja tak powiedzialam?:diabloti:[/quote] nooo a nie???:razz:
-
[quote name='agbar']no widzisz:loveu:jak chcesz to potrafisz:diabloti:[/quote] czyli ze co ?? ze zdolna jestem??:D:loveu: