Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [COLOR=black][FONT=Verdana]jest mi barrrdzo milo ze wam sie Tigra podoba :)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Patka uwielbiam twoja psine na zdieciach z koteckami ;) [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]marlena924 imie waleczne jak jej wlascicielka :mad: (ałaaaa...)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
  2. witam wszytskich:) czas zalozyc psiuni galerie ;) o to tigra :p [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177140.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177188.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177037.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177039.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177137.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177049.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177534.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177540.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zdiecie z innej beczki-żółw złodziejaszek …zakosil świnkę tigry i ucieka ;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177550.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ulubione miejsca tigry.. jak najbliżej komputera ;) => mały komputerowiec mi rosnie :)[/FONT][/SIZE] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177546.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177552.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] no i kolanka :) [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177608.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] wielki epozdrowionka dla wszytskich :)
  3. haha nie no moja jaja az tak wielkiego nie ma ;) dobrze ze szpila nie jest psem bo 3 jaja to chyba za duzo :hmmmm:
  4. [quote name='dbsst']boshe ja kce takie male cos co udaje ze jest piesem a tak naprawde to jest maskotka z jajem na glowie ;) :D[/quote] haha to bestia a nie pies :shocked!: jestem cala podrapana na dloniach -a sylwester tuz tuz (chyba go w rekawiczkach spedze) najfajniejsza jest jak spi :) [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177552.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
  5. hehe sylwia przepraszamy za utrudnienia spowodowane opoznieniem mikolaja ;) to wszystko wina Tigry a tak na mikołaja [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177610.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]zaraz kilka nowych fot u nas sie pojawi -zapraszamy :great: [/FONT][/COLOR]
  6. no ba szpila jest super to i fotki sie podobaja :)
  7. [IMG]http://images1.fotosik.pl/8/z9q7qclxh475wbj8.jpg[/IMG] psinka jest cudna :cool2: super ujecie :great: p.s-dziubasek przesyla liza ;)
  8. witaj Dorrag :) twoj potworek jest cudny ([SIZE=1]w koncu to zoltek ;-) )[/SIZE] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177051.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177188.jpg[/IMG] wiecej fotek po swietach pozdrowionka dla wszystkich:flasings:
  9. nikt tu tak dawno nie pisal wiec napiszemy my :bigcool: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177188.jpg[/IMG] to jest Tigra tigra urodzila sie 1 listopada 2005 r dosc dziwny dzien jak na urodziny:wink:
  10. [quote name='PiotrekJ']Tylko dwa dni mnie nie było na DGM, a tu takie śliczniaste maleństwo się pojawiło :jumpie: :multi: ... hehe :flasings: piotrku czy owe malenstwo o ktorym mowisz to ta świnka;-) czy ta panna na 2 planie;-) :hmmmm: wielkie dzieki :-D no i WSZYSTKIEGO NAJJJJLEPSZEGO dla Was i waszych boksikow tych malych i duuuzych :x-mas: z okazji swiat :)
  11. jejjj jak super wyglada na sniegu :) ja tez chce zeby moja tigra tak hasała po sniegu :puppydog: ... kiedy ona dorosnie :sadCyber:
  12. darku twoja Aksa jest urocza :smile: mialammiec podobna ...ale urzkla mnie 2 kolorowa snupka miejej tigry :smile: wlep jakies fotki swojej sunki bojestem ciekawa jak bedzie wygladac moja bestia w tym wieku :P:wink: pozdrowki :flasings: aaaa no i oczywiscie 100lat dla Aksy:BIG:
  13. witajcie :) czas na odwiedziny w galerii no wiec o to tigra :) [COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177137.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177136.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177140.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [COLOR=black][FONT=Verdana]wiecej fotek mozecie zobaczyc na naszym poscie :) [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]pozdrowionka [/FONT][/COLOR] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
  14. witam jestem nowa :) od niedawna czytam i sledze wasze rozmowy i wreszcie zdecydowalam sie napisac. niestety nie mam bullka :( zeby go miec musze uproszic mame wrrr.... Doda to sliczny psiak i taki brudaśny :P pozdrowionka dla wszystkich
×
×
  • Create New...