-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]wstawaj kwaśne japko [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hihihihihihihihihihihihihi Eff nie rozumie......hihihihi[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: no ha ha ha bardzo ale to bardzo smieszne
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]goopia nie widzisz że on ma Aureolkę :roll:on jest śnięty :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :splat:a to chyba taka diabelska ta aureolka bo taka czarna:razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]oooojej a co ty taka delykatna....no nie fochaj nooooo[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-435.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] delykutaśna jak juz cooo :loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ewa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ewa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Prafda ....przeca to ty[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-619.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz co japkowa,,, ty to jakas nie normalna jestes o! -
[quote name='zuzolandia']no jak co gryfne? przeca godom GARDINYY!!!! slunskos frela i niy kumosz? haaaa czyli zetoniara jestes? hihihihihihihihihihi jak mosz tako przerwy miedzy zębolami ;-)[/quote] boszz... :mdelej: dajcie jej slownik polkojezyczny
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ale szwarne dziouszki:loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/368/03602d8f2d5ba6e1.jpg[/URL] Nooo pikkknnnaaa:loveu: [URL]http://images41.fotosik.pl/14/212c8f91eb1635d3.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: :loveu:nooo sliczna [quote name='zuzolandia'][B]ze mam szczescie bo urodzilam sie piekna ?[/B] [B]noooooooooooooooooo [/B][/quote] czyli ze kto wkoncu jest piekny ty czy ja?:roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie przesadzaj .....szczerbata nie jestem:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie przesadzam bo ogrodnikiem nie jestem
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ty w innej strefie czasowej jesteś:crazyeye: jak to nie......fryzurke masz juz na cygankę:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no chyba tak .. u mnie jeszcze jest na niebie :eviltong: :roll::roll::roll::roll: nie prafda -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie wszystko.........udko się zatrzymie:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa chyba jak kość w poprzek stanie:roll::roll::roll::roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie cygań - na pewno już zaszło:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba u ciebie :cool1: poza tym ja nie jestem cyganką :razz: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale coś ci między zęby weszło i nie wypada sie tak chwalić:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zazdroscisz bo ty masz takie duze przerwy miedzy zebami ze wszystko przelatuje :obrazic:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co sie tak szczerzysz:roll:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu: [/quote] bo mam ochoteeee:eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='zuzolandia']nooooooooooooo pikna jestesssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mosz pierunskie szczynscie !!!!![/quote] ale ze co? ze mam szczescie bo urodzilam sie piekna ? czy mam szczescie bo trafilam na dobrego fryzjera??? :evil_lol:
-
[quote name='zuzolandia']nigdy wczesniej nie byłam tak pewna :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/277/c9f6838cc2d78614.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/368/03602d8f2d5ba6e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/14/212c8f91eb1635d3.jpg[/IMG][/URL] :oops::oops::oops:
-
[quote name='zuzolandia']pokaaaaaaaaaaa foteeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! fryzjerskiego arcydziela;-)[/quote] hahahahaha jestes tego pewna ze chcesz mnie zobaczyc?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[FONT=Arial][/FONT]witaj Alu w ten piekny słoneczny dzien:loveu: czy cylas na tym bezludziu?
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
jaaa ale śliczny kwiatuszek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[url]http://images6.fotosik.pl/286/c20e7094744a83c8.jpg[/url] yyyyyyyyyyyyyyy a czemu Klocek kolo na głowie nosi :roll::roll::roll::roll:
-
[url]http://images32.fotosik.pl/368/2a0c1a1cc50503f4.jpg[/url] buahahahahhahahaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: on jest nie mozliwy :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
oja ojaaaa:multi::multi::multi: foty od rana :loveu::loveu::loveu: a u mnie słonko swieci :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
helołłłłłłłłłłłłłłłłłl:loveu: jakies foteczki swoich nudnych psów bys dała :razz::razz::razz:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo bo bo karmiłam Alę i podczas karmienia podarła mi moje jedyne rajstopy........i się wnerwiłam.....i starciłam apetyt:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::turn-l::hand:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To widzę że byłas u takiej specjalistki jak ja kiedyś.....tez mi spaliła włosy....tak ze mi sie ciągnęły jak guma:angryy: Witaj:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] naszczescie ta co bylam teraz naprawde sie postarała :multi: witaj:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A tak dla spokojności :razz:......i jakie znowu? :crazyeye:[/quote] no ostatnio nic tylko pijesz i pijesz:diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No przecież nie u mnie - ja pijam piwko :evil_lol: Lepiej nie myśleć - bidulka :shake:[/quote] znowu pijesz???:razz::razz::razz: :shake::shake::shake: