-
Posts
668 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda-Amir
-
postaram sie jak najszybciej zrobic :wink: :D no dobrze dobrze to teraz mój falelek :lol: amir z moja siostra: [img]http://img206.imageshack.us/img206/9593/g4wx.jpg[/img] amiz ze mną :roll: [img]http://img206.imageshack.us/img206/8312/h2oy.jpg[/img] i amir niecenzuralny :oops: :lol: [img]http://img206.imageshack.us/img206/2518/sika9xt.jpg[/img]
-
śliczne są :D a ja swoje ze szkła tez robie recznie :D a z gliny też akieś mam chyba ale nie kolorowe :wink: a plastelinka, mniam mniam :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']nie no nie bede zasmiecac galerii Ozzika niecenzuralnymi fotami amira :oops: :lol: [quote]Ala Twoja galeria juz nie tylko zasikana [/quote] :cunao: :cunao: dokładnie[/quote] Hania już leci z odsieczą pomóc mi sprzątać :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] oj bedzie co sprzatac bo piesek nie mały :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Janiołki Domowe 8) [img]http://img256.imageshack.us/img256/1780/0509291853511db.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/9099/0509291854357rt.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/1912/0509291856323os.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/8198/0509291856599ab.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/1790/0509291857214cz.jpg[/img] :wink:[/quote] ale super te makaronowe :angel: :D pomysłowe nie powiem :wink: a ten z gliny jest recznie robiony ?
-
nie no nie bede zasmiecac galerii Ozzika niecenzuralnymi fotami amira :oops: :lol: [quote]Ala Twoja galeria juz nie tylko zasikana [/quote] :cunao: :cunao: dokładnie
- 78403 replies
-
[quote name='sayma'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Agga']jakie ja rano dostałam dwa sliczne zdjecia od dbsst.... :angel:[/quote] a ja wiem jakie :wink: :D[/quote] a ja nie :-? :( :cry: :cry: :cry:[/quote] a ja sie podpisuje pod Alą :([/quote] takie słodziuuutkie :D[/quote] robisz to z premedytacją ? :roll: :evilbat:
-
haha asher co za bezpośredniość :lol: ja też mam zdjecie niechcący jak amir robi co nie co :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Agga']jakie ja rano dostałam dwa sliczne zdjecia od dbsst.... :angel:[/quote] a ja wiem jakie :wink: :D[/quote] a ja nie :-? :( :cry: :cry: :cry:[/quote] a ja sie podpisuje pod Alą :(
-
a ja odebrałam już swoje wytraże z pracowni :angel: i mam znow jednego noewgo aniołeczka :wink: wiec jak tylko dorwe jakiś aparacik to go sfoce :lol: i też jestem ciekawa jak wygląda ten makaronowy :D
-
uzbrajam sie w cierpliwośc :D
-
haha :lol: musze musze żeby sie nikomu nie przejadło Amirkiem :lol:
-
hehe Sayma ja tak dawkuje bo jak wlepie wszystkie to potem nie bedzie co powidziac i nikt nas nie odwiedzi :lol: a z resztą to i tak jak narazie nowych fotek wystarczjąco 8) moze dziś sie jeszcze cos pojawi new :wink:
-
miruś :D [img]http://img182.imageshack.us/img182/9379/f3vl.jpg[/img]
-
no wiadomo dbsst :D boksio to boksio w koncu 8) a Ty leć do Szpilki i uzupełnij galerie :evilbat: wieczorna mordeczka :wink: [img]http://img182.imageshack.us/img182/9379/f3vl.jpg[/img]
-
bo to rasa jedyna w swoim rodzaju, czyli jednoegzemplarzowa :D :lol: śliczna Komunia jest :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Magda-Amir replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
super ekstra mega skok :D całe ciałko ma w jednej linii, zdolna Lunka :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
o kurcze co tosie juz dzieje ze ludzie zółwie wyrzucaja do lasu :o a ja takiego miałam przez 10 lat :D :D a teraz jest u kolezanki :fadein: a piechy...mmm boskie :angel: :angel:
-
[url]http://img179.imageshack.us/img179/1481/sta600366vp.jpg[/url] jaaakie ucholki rozwiane :angel: :lol: i nie wiem czy mówiłam ale on jest piekny :wink:
-
[quote name='Camara'][quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img330.imageshack.us/img330/6347/comaszwbuzi1or.jpg[/img] pańcia ryzykantka :lol: nie chciałem tej piłki tylko od Tuffika :-?[/quote] To jest fotka z PT 7 = Alicja daje komende - Ozzy wypluj Tuffika ![/quote] :cunao: ahaha dobre dobre :lol: :lol: a Ozziś miodzio chłopczyk :D
- 78403 replies
-
no to na poniedziałek Miruś tez sie pojawi :D dajemy łapećke :D [img]http://img47.imageshack.us/img47/2558/d9cj.jpg[/img] i śłodko śpimy :lol: taaki jestem zmeczony [img]http://img47.imageshack.us/img47/2520/e4qp.jpg[/img]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Magda-Amir replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[img]http://img218.imageshack.us/img218/5720/obraz2281be.jpg[/img] oooooo piekny tyyy :D :D -
:D :D jeden Amirek na niedzielny wieczor :D [img]http://img3.imageshack.us/img3/7316/c1hx.jpg[/img]
-
śliczna Sarcia jeeeeest :D :D :D
-
ale za to jakim piekniastym ! :D 8)
-
jaki jestem słodziutki :iloveyou: :angel: [img]http://img229.imageshack.us/img229/1127/tnobraz0583uz.jpg[/img]