[quote name='Justa']No dziękuję bardzo, za to określenie "nikt" :evilbat:
A zdjęcia Galci będą jutro, kiedy wrócimy od fryzjera 8)[/quote]
no nareszcie 8)
i napisalam prawie nikt :evilbat: akurat zaliczasz sie do tej miejszej miejszosci odwiedzających :lol: