Jump to content
Dogomania

Magda-Amir

Members
  • Posts

    668
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda-Amir

  1. [img]http://img493.imageshack.us/img493/5627/b39wc.jpg[/img] jaki cudny ! ludzie czasem są poprsotu bez wyobraźni poprostu :evil: jak mozna tak zostawic psa ? :roll: bynajmnije sie dowedzial ze tak sie nie postwpuje dzieki Tobie :D :D
  2. oo jaa galeria Tekileczki kosmity :angel: :lol: super ten Twoj chlopczyk :buzi:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']Jak tylko spotkamy się z małą a będziemy mieć aparacik to cykniemy fotę :wink:[/quote] super :D to ja bede czekac na slicznotke 8)
  4. Mirus dziekuje za caluski bardzo bardzo :D a biale bokserki sa cudasnee :angel:
  5. super sie macie ze tak mozeicie razem na spacerki :angel: [img]http://img130.imageshack.us/img130/5016/img33226fh.jpg[/img] jakie dwa agresatory :lol: :lol:
  6. hmm Mordeczka na wieczór :wink: :D [img]http://img422.imageshack.us/img422/5337/spi4bo.jpg[/img]
  7. [quote name='Koma'][quote name='agabass'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Ka-ka']dbsst...co za aparacik masz???? faaaajneeee fotki robi :oops: :wink:[/quote] aparacik Emil 8) :lol: ale super spacer mialyscie ! :angel: [img]http://img248.imageshack.us/img248/4203/img23778uf.jpg[/img] to zdjecie mnie zabiło :lol: :lol:[/quote] oni własnie chcieli się pocałować ale oboje sa niesmiali[/quote] No to chyba miał być taki ostrzejszy pocałunek, sądząc po mince Szpili :lol:[/quote] a ja myslałam ze ona na niego krzyczy :oops: :lol:
  8. [quote name='Ka-ka']dbsst...co za aparacik masz???? faaaajneeee fotki robi :oops: :wink:[/quote] aparacik Emil 8) :lol: ale super spacer mialyscie ! :angel: [img]http://img248.imageshack.us/img248/4203/img23778uf.jpg[/img] to zdjecie mnie zabiło :lol: :lol:
  9. Magda-Amir

    Bokseromaniacy

    biedna Sarcia :buzi: oby jeszcze dlugo nas cieszyla swoja obecnoscia i w ogole duzozdrowka dla niej :wink:
  10. [img]http://img453.imageshack.us/img453/2058/dsc029016xv7uf.jpg[/img] spiacy maczo :lol:
  11. [img]http://img421.imageshack.us/img421/9825/img11133qx.jpg[/img] jejciu ucałowac szybko :buzi: piekna spiaca krolewna
  12. ee tam on już do blysku lapy przyzwyczajony :wink:
  13. Bodziulka super zdjecia :D wiadomo ze lozko musi byc przetestwane 8) Mirek na kolacje :wink: [img]http://img408.imageshack.us/img408/3420/kskeuer0kn.jpg[/img]
  14. Magda-Amir

    Bokseromaniacy

    ja widzialam ja widzialam ! :angel: :angel: dzielna babunia :D
  15. haha bo te oczka to juz ze zmeczenia sie wywinely :lol:
  16. a no nie wiem właśnie :roll: ale na zachete 'zaspany Amirecki' :wink: [img]http://img408.imageshack.us/img408/3420/kskeuer0kn.jpg[/img]
  17. [img]http://img312.imageshack.us/img312/9346/fotki0139lc.jpg[/img] o jacie nie moge ! :D :D jakie sliczne zdjecie :angel: i sliczna Sara przede wszystkim :buzi: jak tam zdrowko babuni ?
  18. jaki słodziaszek :angel: [img]http://img20.imageshack.us/img20/9844/tnhpim21498bg.jpg[/img] buziolek dla niego :buzi:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']ee tam podobni :fadein: oczy podobne ale braciszek też niczego sobie 8) [size=1]ile ma lat?[/size] :evilbat:[/quote] powiem Ci w sekrecie ze [size=1]21[/size] no prosze prosze za moim bratem sie ogladaja co za..........dogomaniaczki ;) a Wy tylko wiecej i wiecej nie zaczepiajcie mnie tak bo sie zniechece (buuuuuuuuuuuhahahhaha) :lol: i nic wstawiac nie bede ;)[/quote] :( o tak napisała :cry: [/b][/quote] debe... zranilas nas... dogłębnie... :cry:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska']Co dziś zjadł nasz piękny chłopczyk :-? 8)[/quote] chlopczyk dzis nic nie wszamał bo mama ma dzis wolne wiec jest w domu :wink: no to duzych mozliwosci nie mial :lol:[/quote]tzn że musicie w domu zrobić grafik na dyżury przy Amirku :wink: :lol:[/quote] nie no az tak to nie :lol: 8) predzej liste rzeczy ktore trzeba schowac :-?
  21. [quote name='Alicjarydzewska']Co dziś zjadł nasz piękny chłopczyk :-? 8)[/quote] chlopczyk dzis nic nie wszamał bo mama ma dzis wolne wiec jest w domu :wink: no to duzych mozliwosci nie mial :lol:
  22. Amirosław ucałowany od Was :wink: i tez przekazuje mokre buziaczki :buzi: :lol:
  23. o jaka jestes szlodziutka :D :buzi:
  24. [quote name='dbsst']ojejciu moja Szpila tez ma odpaly czasem teraz w czasie remontu wiekszosc dnie spedza u rodzicow ostatnio zjadla pojemnik na szynke maslo i delicje 0X[/quote] przynajmniej zjadła coś co i tak jest do jedzenia, nie liczac pojemnika :wink: a my przed wyjsciem sprzatmy dom i wszystko co jest nizej niz 70 cm jest dla Amira przysmakiem :roll:
×
×
  • Create New...