[quote name='zonia']Nie bójcie się cioteczki, gdyby Zuzia trafiła do schroniska to my się nią tam zaopiekujemy, będzie na spacerki wychodzić, jedzonko dostawać....[/quote]
Wiem. :loveu:
Ale mimo wszystko ona bardzo potrzebuje domu. Ludzie, gdzie jesteście? Przecież w końcu musi się znaleźć jakiś człowiek jej przeznaczony....