hey, Daisunia, bannerek postaram Ci się zrobić jutro, bo tatuś coś się nie kwapi do przegrania mi tej czcionki...
oby tylko GIMP ją potem wczytał...:mad:
PS. Chcesz z pieczątką czy bez???
bo uwaga, jej kolorystyka może zostać trochę zmieniona przez opcję, której bym musiała użyć do doklejenia jej do bannerka:roll: