Po odnalezieniu się, małe misie, jako szczeniaczki, brykały cały dzień grzebiąc w śniegu...
Zobacz! Co to?
Nic nie widzę.
nie masz widzieć tylko czuć!
Tutaj coś czuję!!!
Gdzie leziesz Halka??
Jak to gdzie??? Wąchać!
Też tu coś wyniuchałeś??
Nom..
niuchacze
Wszelkie napisy dorobione na tych fotach są moją odpowiedzią na alarm o blogowych "adopcjach".
Miejmy nadzieję, że znytnio nie unieczytelniają zdjęć:sg168: