Jak weszłam pierwszy raz na Dogsy to myślałam że to najlepsze psie forum :) Byli mili ludzie, nie było wiecznych kłótni... a teraz??
Daga- dokładnie- ciągle wałkowane są te same tematy, rodowody...
I z głupiej ciekawości zalogowałam się tutaj, pomyślałam że jak mi się nie spodoba to się zmyję i tyle.
Ale się spodobało :D
[quote name='bellatriks']A tak wracając do tematu: ciekawe kiedy znów ujrzymy śliczny pyszczek Komki[/quote]
No właśnie nie wiem, już od trzech dni moje fotki nie dodały się na stronkę więc czekam i czekam.
A z Komką przed chwilką wróciłyśmy ze spaceru, i chyba zaraz będzie burza... zrobiło sie ciemno jak... :lol:
Spotkałyśmy taką suczkę, bardzo podobną do Komki, może to rodzeństwo?? :)