[quote name='agabass']A gdzie Koma się podziała?[/quote]
Aj to była historia... :-?
Na zaproszenie dziadków mieliśmy jechać do nich całą rodzinką, więc z Komką też.
Dla suni to była pierwsza podróż samochodem i była bardzo grzeczna, mimo, że na tylnych siedzeniach były 3 osoby, plus ona na moich kolanach :lol:
Jednak długo tam na podwórku nie posiedziała :(
Aza i Nora były zamknięte z tyłu podwórka, ale... jakimś cudem furtka sie otworzyła :o Gdybym szybko nie zauważyła i nie pobiegła z Komką do mieszkania to nie wiem jak by się to skończyło :roll:
I doszliśmy do wniosku że to nie ma sensu :(
Odwieźliśmy Komkę z powrotem do domu.
Planowałam porobić jej tam zdjęcia, no ale wyszło jak wyszło, nie dało rady.
Ale mam "balkonowe" :lol:
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.70.jpg[/img]
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.73.jpg[/img]
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.72.jpg[/img]
[img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.69.jpg[/img]