[quote name='daga10011']..a jaka ona jest wysoka?????????????[/quote]
muszę przyznać, że poszła w górę :angel:
właśnie ją mierzyłam, i ma tak 50-55cm, wierciła mi się więc dokładnie nie wiem :lol:
[quote name='agabass']Koma to przecież taki duży szczeniak, a co myślałaś, że wydoroślała hehehehe :D[/quote]
cały czas mam taką nadzieję, że trochę wydorośleje i zmądrzeje, bo narazie to mały wariat :lol:
Ale miło popatrzeć jaką radość sprawia jej bieganie po krzaczorach :D pomimo, że czasem trudno ją dowołać :roll:
Jej jak brakuje miejsca na jęzor w gębie to jest najszczęśliwsza :lol:
Dla niej
zmęczona=szczęśliwa :D