Z góry mówię że to próby :lol: a że mój aparat zazwyczaj działa z opóźnieniem więc efekty sa jakie są :lol:
[color=blue]Masz coś dla mnie?? Daj, daj!![/color]
[img]http://foto.onet.pl/upload/47/57/_503556_n.jpg[/img]
[color=blue]mam poprosić?? no spróbuję![/color]
[img]http://foto.onet.pl/upload/49/46/_503552_n.jpg[/img]
[color=blue]mówisz, że nie wyszło :oops: no to jeszcze raz ;) daj daj bo głodna jestem! :lol:[/color][img]http://foto.onet.pl/upload/30/97/_503553_n.jpg[/img]
[color=blue]mniam, czyżby to było ciasteczko?? jeszcze jedno poproszę![/color]
[img]http://foto.onet.pl/upload/35/20/_503557_n.jpg[/img]
;)