-
Posts
3672 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teqquila
-
[B][COLOR="Green"]Semka Magdalenko :evil_lol: widzialam zdjecioszki piekne i wakacyjne :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaneczko z raneczka :) [URL="http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/sis1.jpg"]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/sis1.jpg[/URL] sliczne dziolchy :evil_lol: takie dwie mordeczki do calowania :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nareszcie wakacyjne fotaski :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="Green"]a no jeszcze kilka mam :evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img409.imageshack.us/img409/9941/cimg0315hy9.jpg[/URL] o to ta muszela co jom faflun w wodzie szukal [URL]http://img111.imageshack.us/img111/7951/cimg0296pn6.jpg[/URL] [B][COLOR="Green"]tak to szama bo to pies poszukiwacz :diabloti:[/COLOR][/B] o tu tu wlasnie szukaaaaaaaa[/QUOTE] [quote name='Imbirka']ooooo, jak dobrze trafiłam, zaraz sobie ukradnę 2 foteczki:p[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]a kradnii se kradnij na zdrowie :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='ewka i haker']justyna super tajsonek wyszedl na tych fotkach:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]wiem ze fajnie bo to Tysonek, dzieki [/COLOR][/B] [quote name='Klaudia :-)']za oknem śnieg,a wy ciągle macie wakacje:-)[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]a co ty myslalas :P u nas tylkowakacje sie licza no i wiosna :) w sumie jesien tyz jest lana ale zimy my nie cemy [/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no Tyśkowa, coś Ty z tym drutem porobiła :cool3: żeby tak poplątać :shake: :evil_lol: :diabloti: [url]http://img127.imageshack.us/img127/4215/cimg0385cq4.jpg[/url] witanko i buziole Tyśki!! :multi: :loveu:[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="Green"]a bawilam sie nie miaka co z lapkami zrobic :evil_lol: Witam[/COLOR][/B] [quote name='evaxon'][url]http://img127.imageshack.us/img127/1672/cimg0394cz8.jpg[/url] Justa ...nikt ci nie mowił ze płaszczki potrzebują wody :evil_lol: witanko:)[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]:shake: nikt nie powiedzial niestety :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Tyśkowe :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="Green"]Cze Alu :) wkoncu dostalam sie na dogo bo wczoraj nie mialam cierpliwosci bo tak mulilo:roll: ale tera jestem bo mnie zwierzaki obudzily bo sie bawily ze soba kurka ale smiesznie to wygladalo jak Tysiek ganial za kotami a one mu pod nogami biegaly a teraz snieg u mnie pada :placz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Bimberowa cho do mnie :multi: ja mam fotki i winko nawet 3 :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
teqquila replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaneczko[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]wiem widzialam wlasnie ze napisalas ze wrocona jestes :evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://img127.imageshack.us/img127/4215/cimg0385cq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3144/cimg0386uf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/896/cimg0388es3.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5840/cimg0392yp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1672/cimg0394cz8.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]a to dlatego taka marudna jestes :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/543/cimg0342et9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9176/cimg0353yn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5882/cimg0365xm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7786/cimg0372de2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4585/cimg0377lr7.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]a na co kcesz czekac na oklaski czy co :evil_lol:do roboty:eviltong:[/COLOR][/B] -
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2492/cimg0316da2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9378/cimg0325cz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4190/cimg0322cx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4559/cimg0329jr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5605/cimg0334un4.jpg[/IMG]
-
mata jesce letnie :) za chwile beda zdjecia z fortow [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9161/cimg0304ez6.jpg[/IMG] i muszeleczka [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9585/cimg0305ob6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5720/cimg0311un5.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6128/cimg0314kn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9941/cimg0315hy9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7610/cimg0289qs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/4120/cimg0292yw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/7951/cimg0296pn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5940/cimg0300dv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8661/cimg0299hq1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]Ala se poszla bedzie za godzine :diabloti:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]kurka no zara wam powiem jescze jakies 4 dni mi zostaly do konca wakacji :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]piata piata witaj klockowa [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witaj Efuniu czemu umierasz swiecke ci zapale ot taka dobra bede :diabloti::candle:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaj Alu po raz drugi tym razem na dogo :evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]Witam dziolchy widzialam ubranko sliczne :evil_lol::evil_lol: chocia jej zimno nie bedzie[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witanko Basiu :) wiesz teraz mi tak przyszlo na mysl ze to zalatwianie moze byc po sterylce ze nie miala jeszcze cieczki pierwszej !! moi sasiedzi mieli taki problem z kotka przed sterylka zalatwiala sie do kuwety a po juz nie !!tez nie miala pierwszej rujki[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witanko :evil_lol: dogo wkoncu sie odwiesilo :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Madzianka a u mnie tyz posprzatasz ?? Witanko:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witako Was :) wkocu dogo dziala :evil_lol: ie mam zimowych fotek ale mam wakacyje jeszcze :diabloti: a potem jesienne :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaj Madziarka :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]siemnako Efuniu :diabloti:[/COLOR][/B]